Gündem

AMANOS GROUP OLARAK

Sürme cam balkon, katlanır cam balkon ve kış bahçesi ürünlerimizin yanında çok yakında inovatif ve montaj kolaylığı sağlayan sağlam ürünler sunmanın onuru ve gururu içindeyiz.

Amanos Group Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak Sn.Kerem YILMAZ ve Amanos Gölgelendirme A.Ş’deki iş ortağı Sn.Ferda BEYAZIT sektördeki bilgi, deneyim birikimleri yanında ülkesine yararlı olabilmenin heyecanı içindedirler.

Halen Amanos Group olarak, Kayra Metal satış firmamız ile Alüminyum Kompozit, Alüminyum Profil sistemleri ve aksesuarları satışı yapılmaktadır. Firmamız ASAŞ, ASTAŞ, AKPA, SARAY ve ALBOND gibi ülkemiz sektöründeki değerli fabrikaların bayisi konumundadır. Ayrıca Distribütörlüğünü yaptığımız İspanyol Stac firması ve Kavin Hardware Solutions Markası ile aksesuar çözümleri üretmekteyiz.

Satışlarımızın bir kısmını bölge ülkeleri ve Afrika pazarındaki ihracatımız oluşturmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı Avrupa dahil fuarlara katılarak satışlarımızı artırıcı pazarlama faaliyetlerimiz devam etmektedir.

İran, Almanya, Azerbaycan ve Ukrayna’daki ofislerimiz ile buradaki faaliyetlerimiz yakından izlenmektedir. Önümüzdeki 2017-2018 yılı içerisinde Cam Balkon ve Kış Bahçesi, özellikle “Açılır Tavan” sistem uygulamaları ve havuz kapama sistemleri ile ilgili Ar-Ge çalışmaları ve üretimler tamamlanarak kalite belgeli ürünlerimiz piyasadaki yerlerini alacaktır.

Yaşanan veya yaşanacak ekonomik krizlerden sektörümüzün en son ve en az etkilendiğini düşünerek yatırım ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı