BayilikGündem

ASAŞPEN Inova Yalıtımlı Sürme, Orta Contalı Serilerinin Antalya Lansmanı Gerçekleşti

ASAŞPEN tarafından geliştirilen Inova 76mm orta contalı ve çift contalı pencere sistemi ve Inova Yalıtımlı PVC Sürme sistem lansmanı Antalya’da 100’den fazla yetkili bayinin katılımı ile gerçekleşti.

ASAŞPEN tarafından geliştirilen Inova 76mm orta contalı ve çift contalı pencere sistemi ve Inova Yalıtımlı PVC Sürme sistem lansmanı Antalya’da 100’den fazla yetkili bayinin katılımı ile gerçekleşti. Sürme sistemlerde bugüne kadarki en yüksek yalıtım değerlerine sahip olan ASAŞPEN Inova Sürme Sistemi büyük beğeni topladı. 

3 farklı gövde rengi ve 20’den fazla renk ve desen kaplama alternatifi sunan ASAŞPEN Inova, yapılarda mimari bütünlüğün korunmasına yardımcı oluyor. Her iki sistemde de, maksimum ısı ve ses yalıtımının sağlanması amacıyla 24, 28, 32, 40, 44 ve 50 mm aralığında nitelikli camlar kullanılabiliyor. Sistem, sineklik ve panjur gibi aksesuarlarla birlikte uygulanabiliyor. Inova serisinin, üstün performans ve rekabetçi fiyat yaklaşımı ile Türkiye ve Dünya pazarına sunulduğunu söyleyen ASAŞPEN PVC & Panjur Satış & Pazarlama Direktörü Tuncay Mutlu, sistemin özellikle konutlarda ısı yalıtımına büyük katkı sunacağını kaydetti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı