Etkinlikler

ASAŞPEN Inova Yalıtımlı Sürme, Orta Contalı ve Contasız PVC Pencere ve Kapı Sistemi Tanıtımı Trabzon’da Gerçekleşti

nova serisinin üstün performans ve rekabetçi fiyat yaklaşımı ile Türkiye pazarında olduğu kadar dünya pazarında da ses getireceğini söyleyen ASAŞPEN PVC & Panjur Satış & Pazarlama Direktörü Tuncay Mutlu, sistemin özellikle konutlarda ısı yalıtımı ve iklimlendirme giderlerinde büyük tasarruf sağlayacağını belirtti. Kanada’nın en önemli test laboratuvarlarından QAI’ın yaptığı ölçümlere göre; 510 Pa su geçirmezlik ve A3 seviyesinde yalıtım değerine sahip olan ASAŞPEN’in Inova ürünü, 3 farklı gövde rengi ve 20’den fazla renk kaplama alternatifiyle yapılarda mimari bütünlüğün korunmasına da katkı sağlıyor. Üründe birlikte maksimum ısı ve ses yalıtımının sağlanması amacıyla 24, 28, 32, 40, 44 ve 50 mm aralığında nitelikli camlar kullanılabiliyor. Sistem, sineklik ve panjur gibi aksesuarlarla birlikte de uygulanabiliyor. Tüm Türkiye’de Tanıtıldı 2019’un son günlerinde pazara sunulan Inova lansman toplantıları yurt genelinde Adana, Gaziantep ve son olarak Trabzon’da yapıldı. Yurt dışında ise ASAŞ’ın 2020’de katılacağı Fensterbau Frontale Nürnberg, Korea Built 2020, Glass Built Las-Vegas, Fesqua Build Brasil ve Veteco 2020 Spain fuarlarında başrolde olacak. Pazarda Dengeler Değişecek Özellikle sürme sistemdeki yüksek yalıtım değerlerine dikkat çeken ASAŞPEN Satış ve Pazarlama Direktörü Tuncay Mutlu, lansman sürecinde hemen hemen her bölgeyi ziyaret ettiklerini, bayiler başta olmak üzere sektörün önemli paydaşlarıyla bir araya geldiklerini söyledi ve ürüne yönelik olumlu tepki ve geri dönüşten memnun olduklarını belirtti. Yurt dışında yapılan birçok testten başarı ile geçen ASAŞPEN Inova’nın 2020’de, gerek yurt içi gerek ise yurt dışında dengeleri değiştirecek bir ürün olacağını sözlerine ekledi.

Inova serisinin üstün performans ve rekabetçi fiyat yaklaşımı ile Türkiye pazarında olduğu kadar dünya pazarında da ses getireceğini söyleyen ASAŞPEN PVC & Panjur Satış & Pazarlama Direktörü Tuncay Mutlu, sistemin özellikle konutlarda ısı yalıtımı ve iklimlendirme giderlerinde büyük tasarruf sağlayacağını belirtti.

Kanada’nın en önemli test laboratuvarlarından QAI’ın yaptığı ölçümlere göre; 510 Pa su geçirmezlik ve A3 seviyesinde yalıtım değerine sahip olan ASAŞPEN’in Inova ürünü, 3 farklı gövde rengi ve 20’den fazla renk kaplama alternatifiyle yapılarda mimari bütünlüğün korunmasına da katkı sağlıyor.

Üründe birlikte maksimum ısı ve ses yalıtımının sağlanması amacıyla 24, 28, 32, 40, 44 ve 50 mm aralığında nitelikli camlar kullanılabiliyor. Sistem, sineklik ve panjur gibi aksesuarlarla birlikte de uygulanabiliyor.

Tüm Türkiye’de Tanıtıldı

2019’un son günlerinde pazara sunulan Inova lansman toplantıları yurt genelinde Adana, Gaziantep ve son olarak Trabzon’da yapıldı. Yurt dışında ise ASAŞ’ın 2020’de katılacağı Fensterbau Frontale Nürnberg, Korea Built 2020, Glass Built Las-Vegas, Fesqua Build Brasil ve Veteco 2020 Spain fuarlarında başrolde olacak.

Pazarda Dengeler Değişecek

Özellikle sürme sistemdeki yüksek yalıtım değerlerine dikkat çeken ASAŞPEN Satış ve Pazarlama Direktörü Tuncay Mutlu, lansman sürecinde hemen hemen her bölgeyi ziyaret ettiklerini, bayiler başta olmak üzere sektörün önemli paydaşlarıyla bir araya geldiklerini söyledi ve ürüne yönelik olumlu tepki ve geri dönüşten memnun olduklarını belirtti. Yurt dışında yapılan birçok testten başarı ile geçen ASAŞPEN Inova’nın 2020’de, gerek yurt içi gerek ise yurt dışında dengeleri değiştirecek bir ürün olacağını sözlerine ekledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı