Yeni Ürünler

CRUX İle Gelecek Bir Parmak İzi Uzağınızda

Her Kapımız Sevgiye Açılır

Crux Premium giriş kapıları olağanüstü ısı yalıtım değerlerine sahip alüminyum profiller, özel tasarım alüminyum ve camdan oluşan paneller, özel tasarım aksesuarlar,  çok noktalı ve kancalı kilitler, otomatik kilitleme ve parmak izi okuyuculu giriş sistemleri kullanılarak  kusursuz işçiliği ile sizler için özel olarak tasarlanmış alüminyum giriş kapılarıdır.

Crux ile  konfor,  olağanüstü ısı yalıtım değerleriyle minimum enerji kaybı, en yüksek seviyede güvenlik, led aydınlatmalar ve parmak izinizle açılan özel tasarım paslanmaz kollar ile sıcak bir karşılama demektir.

Crux Premium alüminyum giriş kapıları ile özenle seçilmiş ve işlenmiş kaliteli malzemeleri, profesyonellerin tasarım ve tecrübeli işçiliğini her ayrıntıda hissedeceksiniz

Tasarımıyla zerafetin ve modernliğin bir yansıması olan Crux ile istediğiniz tasarımda ve ihtiyacınıza özel aksesuar seçenekleriyle değişim kapınızdan başlayacak.

EŞSİZ BİR İLK İZLENİM

En özel alanınız olan evinizin giriş kapısı da size özel olmalıdır. Hayranlık uyandıran tasarımlar ve yenilikçi sistemlere sahip Crux ile  evinizin görünümünü tek bir dokunuşla değiştirebilirsiniz.

Crux kapı serilerimizle sevdikleriniz ve konuklarınız için eşsiz bir ilk izlenim oluşturabilir, sizin için özel olarak hazırlanmış giriş kapılarınızla farklılık yaratabilirsiniz.

Sayısız tasarıma sahip geniş ürün yelpazesinden size en uygun Crux modelini seçebilir ya da kendi kapınızı tasarlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı