GündemYeni Ürünler

Doğru PVC Pencere ve Kapı, Cüzdanınızın da Dostu

Binalardaki ısı kaybının en büyük nedenlerinden biri de dış cephedeki pencere ve kapılar. PVC pencere ve kapı seçiminde yapılan yanlışlar da ısı kaybının katlanarak artmasına yol açıyor. Doğru ürünler ise yüksek yalıtım özellikleri sayesinde kışı rahat geçirmenizi sağlıyor.

Kış mevsimini pencere önünde kar yağışını ve yağmuru izleyerek geçirme fikri güzel olsa da yanlış PVC pencere ve kapı seçimi nedeniyle bir türlü ısınamayan konutlarda bu keyif yarım kalıyor. Binalardaki ısı kaybının en büyük sebeplerinden biri de dış cephedeki pencere ve kapılar olduğu için kaliteli PVC kullanılmayınca ne ısınmak mümkün oluyor ne de ısınma giderlerini kontrol edebilmek… Bu  mevsimde, keyifli bir şekilde ısınmak ve de ısı kayıplarının önüne geçerek faturalarınızı düşürmek için PVC pencere ve kapı seçimine çok önem vermek gerektiğini belirten Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, dikkat edilecek püf noktaları “pencerenin profil genişliği, ısı ve ses yalıtımı, hava geçirgenliği, doğru montaj ve  cam kalitesi” olarak sıraladı.

“Ürünlerimiz ısı ve enerji kaybını engeller”

“Türkiye’nin Penceresi” sloganıyla dünya standartlarının da üstünde PVC üretimi gerçekleştirdiklerini vurgulayan Tamer Özen, “Kış aylarını rahat ve sağlıklı bir şekilde geçirebilmemiz PVC pencere ve kapı seçimimizle çok yakından ilgili. Üstün teknolojik özelikler taşıyan Egepen Deceuninck ürünleri, ısı kaybını engeller. Ne kadar yaksanız da ısınamadığınız günler ve çok yüksek gelen faturalarınız geride kalır. Sevdiklerinizle kış mevsiminin tadını çıkarırsınız” dedi.

“Isınma giderleriniz kontrol altında”

Şiddetli kar yağışına, yağmura ve soğuğa üst düzeyde dayanıklılık gösteren PVC ürünleri ile Egepen Deceuninck’in ısınma giderlerinin azalmasına da katkı sağladığını dile getiren Tamer Özen, “İster merkezi sistemle ısının, ister kat kaloriferi ya da elektrik enerjisiyle. Bizim ürünlerimiz sahip oldukları yüksek yalıtım özelliği sayesinde evinizin ısısını korumasını sağlar. Böylece ısınma ve yakıt giderinizi kontrol etmeniz de kolaylaşır” diye konuştu. Özen, PVC doğramaların ahşap pencerelere oranla yüzde 45 ve alüminyum pencerelere göre de yüzde 60 oranda ısı tasarrufu sağladığını da  sözlerine ekledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı