BayilikGündem

Egepen Deceuninck Olarak ‘‘Tüm Aile Toplanıyoruz, İşimizde Uzmanlaşıyoruz’’

PVC profil sektörünün öncü kuruluşu Egepen Deceuninck, ilklerin öncüsü olduğu bayileriyle Afyon Akrones Otel’de bir araya geldi. Türkiye’nin dört bir yanından katılan bayilerimize seslenen Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, Egepen Deceuninck’in sürdürülebilir başarısında bayilerin büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

Teknolojiye yaptığı yatırımlar, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını değiştiren lider kuruluş Egepen Deceuninck, 04-06 Aralık 2019 tarihleri arasında Afyon Akrones Hotel’de bayileriyle bir araya geldi. 04 Aralık Çarşamba günü bayilerin otele giriş yapması ile başlayan toplantıda; İstanbul Bölge Müdürü Oğuz Çaylı Türkiye ekonomisi ve inşaat sektörünün son durumu, Ürün Satış Müdürü Serhat Tayfur panjur ve kepenk gibi ürünlerin bizlere sağladığı faydalardan bahsederken Teknik Destek Müdürü Suat Yılmaz ise doğru montaj nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli konuları ile ilgili değerli bayilerimizi bilgilendirdiler.  5-10-15 ve 20 yılını dolduran bayilerimize plaket takdim edilerek bitirilen toplantı akşam, eğlenceli gala yemeği ile sona erdi.

“Tüm aile toplanıyoruz, işimizde uzmanlaşıyoruz”

Egepen Deceuninck olarak paydaşlarla olan iş birliğini, özellikle bayilerle sürekli etkileşim içinde olmayı, geri bildirim mekanizmalarını kullanmayı önemsediğini belirten Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, “Bugün burada, Egepen Deceuninck olarak geniş bayi ağımız ile birlikte ilklerin öncüsü olmaya, tüm aile işimizde uzmanlaşmaya ve başarı hikayemizi yazmaya devam ediyoruz’’ dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı