Yeni Ürünler

Enerji Verimliliğinin Üstün Penceresi Pimapen Nirvana

Pimapen Nirvana serisi sahip olduğu özelliklerle kullanıcısına sunduğu eşsiz ısı ve ses yalıtımı sayesinde dünyanın karmaşasını evinizin dışında bırakır, enerjinizin en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.

Binalardaki ısı kaybının %35’lik kısmı pencerelerden kaynaklanmakta olup ısı kayıpların azaltılması için TS 825’e göre pencerelerde ki ısı iletkenlik değerinin (Uw) en fazla 1,80 W/ m2K olması gerekmektedir. Pimapen Nirvana serisi 6 odacıklı 80 mm genişliğinde ki ana profilleri, üçlü conta sistemi ve tercih edilecek uygun cam kombinasyonu ile pencere iletkenlik değerini (Uw)  0,78 W/m2K  kadar düşürerek kullanıcısına yalıtımda maksimum performans sunar. Bu sayede enerjinin verimli kullanılmasını sağlarken ısıtma ve soğutma masraflarınızı da düşürerek bütçenizi korur.

Enerji verimliliğinin üstün penceresi Pimapen Nirvana serisi özel tasarım cephe orta kayıt profili ile yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı sağladığı mukavemet ile tüm projelerde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Kendinden pervazlı kasa profili doğrama ve duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlayarak evinizin dekorasyonuna tam uyum sağlar. Geniş kanat ölçüsü ile de maksimum görüş açısı sunarken estetikten ödün vermez.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı