Taurus’un Bayileri ile Masal Gibi Lviv Gezisi

Taurus’un Bayileri ile Masal Gibi Lviv Gezisi

Taurus, 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında bayileri ile birlikte Ukrayna’daydı

Ukrayna’nın Lviv şehrine yapılan geziye toplam kırk kişilik bir bayi grubu eşlik etti. Türkiye’nin her bölgesinden bayi katılımı oldu. Firmanın uzun süredir gerçekleştirmeyi düşündüğü gezide bayiler kendi aralarında samimi bir iletişim kurarak birbirleri ile kaynaşma fırsatı buldular. İş stresinden az da olsa uzaklaşıp, farklı bir ülke ve farklı bir kültürü tanımanın mutluluğunu yaşadılar.

İlk gün 13.20 sularında havalimanında başlayan gezi, uçuşun ardından otele yerleşme ile devam etti. Otelde kısa bir moladan sonra kent merkezindeki şık bir restoranda toplu akşam yemeği yenildi. Taurus bayileri bu keyifli yemekten sonra dinlenmek üzere otellerine geri döndüler.

Gezinin ikinci gününde şehirde kültür turu yapıldı. Opera binası, çikolata fabrikası, kahve fabrikası gibi kentin kültürel dokusunu yansıtan yapılar gezildi.

500 yıllık taş yapıları dokusunda barındıran Lviv kenti adeta yaşayan bir tarih olarak Taurus Bayilerini oldukça etkiledi.

Gezi son bulurken, tarihi dokusu korunmuş Lviv sokaklarının temiz görüntüsü bayi yetkililerinin dikkatlerinden kaçmadı. Taurus firma ve bayi yetkilileri soğuk havaya rağmen bu keyifli bayi gezisinden dönerken kendilerini bir masal diyarından çıkmış gibi hissettiler.


Etkinlikten Resimler

Diğer Etkinlikler


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya