Vorne Bayileri İle Antalya’da Bir Araya Geldi

Vorne Bayileri İle Antalya’da Bir Araya Geldi

6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Regnum Carya Belek’te düzenlediği organizasyonla Vorne bir kez daha bayilerini bir araya getirdi. Her yıl geleneksel hale getirdiği Bayi Toplantısı’nın açılış konuşmasını Pencere Kapı Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Nagehan Kurtuluş yaptı

 

Firmanın gelecek hedeflerinden bahseden Nagehan Kurtuluş hedeflere ulaşmak için bayiler, müşteriler ve firma çalışanları olarak aynı hedefi benimsemeleri gerektiğinden bahsetti. Firmanın yeni sloganı ‘Daha İleri’nin anlamı üzerine kısa bir konuşma yaptıktan sonra yılın satış değerlendirmesini yaptı.

 

Vorne Bayileri otelin sunduğu imkanlardan yararlanarak yılın stresini attıkları gibi, yine Vorne’nin düzenlediği aktivitelere de katılıp çocuklar gibi eğlendiler. İki takıma ayrılan bayiler oyunlar bittiğinde Vorne için tasarlanmış altın ve gümüş madalyalarını aldılar.

 

Son gece yapılan gala yemeğinde canlı orkestra eşliğinde eğlenen bayilere sürpriz olarak kendi isimleri için hazırlanmış milli takım formaları hediye edildi. Formaları hemen üzerlerine giyen bayiler 10. yıl marşı eşliğinde, ellerinde bayraklarla coşkulu anlar yaşadılar.

 

Vorne bayilerinin müşterileri ve satış temsilcileri bu yıl ilk kez bir araya geldi

 

Bayi toplantısının hemen ardından Vorne 10-13 Ekim 2016 tarihleri arasında Rixos Premium Belek’te bu yıl ilk kez bayilerin müşterileri ve satış temsilcilerini bir araya getirdi. Eğitim konseptinde yapılan sunumlarla bayilerin müşterileri ve satış elemanları, marka hakkındaki bilgilerini pekiştirdi ve yeni ürünler hakkında bilgilendirildiler.

 

Toplantıdan arta kalan zamanlarda sıcak ve güneşli havanın tadını çıkaran bayilerin müşterileri ve satış temsilcileri, düzenlenen çeşitli aktiviteler ve turnuvalar ile eğlenceli dakikalar yaşadılar. Son gece canlı orkestra eşliğinde yapılan gala gecesi ile toplantı son buldu.reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya