Fensterbau Frontale Fuarı’nda Başarılı illbruck Çıkışı

Fensterbau Frontale Fuarı’nda Başarılı illbruck Çıkışı

tremco illbruck, illbruck markasının kapsamlı i3-sisteminin geliştirmesini sunuyor

 

tremco illbruck ekibi,  4 gün süren fuarın oldukça verimli geçtiğini belirtiyor. 2016 FENSTERBAU FRONTALE Fuarı’nda i3 yalıtım sistemi tanıtılmıştır. i3 sistemi, 15 yıldır sektörde kanıtlanmış ve ilk günkünden daha geliştirilmiş bir konumdadır. RAL-kalite belgesine sahip ilk sistem olan i3,  eşsiz bir şekilde ilerletilerek şu ana kadar erişilememiş kombinasyon olanakları sunmaktadır.

Sistem geliştirilmesi fuarın odak noktasını oluşturmuş ve net bir şekilde ziyaretçilere anlatılmıştır. Bu anlamda,  ürün kullanım alanları ile küçük bir sahnede ziyaretçilere i3’ün yeniliklerini ve fikirlerini tanıtan kısa canlı şovlar yapılmıştır. İlk olarak bir Duo’nun özelliklerini, Köln TV’de Moderatör Lisa Loch ve uzman Michael Sölch pratikte sunmuştur. Ayrıca SP351 pencere montajı yapıştırıcısının ve hibrid bazlı ilk sürülebilir pencere cam filmi olan SP925 yalıtım kaplamasını tanıtmışlardır.

Ayrıntılı olarak,  illbruck i3 sisteminin üç kademesi arasındaki eşsiz seçenek çeşitliliğini gözler önüne seren kombinasyon bir sunum ile ekranda sergilenmiştir. Dış mekan için 15 ürün, iç mekan için 17 ürün ve ara yüzey için üç köpük hakkında bilgi verilmiştir. Planlayıcı ve uygulayıcılar için 5 ürün grubundan kapsamlı bir öneri verilmiştir. Bu ürün grupları bantlar, filmler, köpükler, yalıtım maddeleri, çeşitli teknolojilere sahip (örneğin; nem değişkenliği, tüm alana yapışan)  ürünlerden (örneğin; BG1, BG2) oluşmaktaydı. Şovun akabinde teknik ziyaretçiler Michael Sölch ile birlikte i3-ürünlerini test etme fırsatına sahip olmuşlardır.

Ziyaretçiler ve müşteriler övgü yağdırdı.

Saat başı gerçekleşen şovların yanında Planlama Ekibi de büyük bir ziyaretçi akınına uğramıştır. Ayrıca montaj denetimi ve ayrıntılı olarak hazırlanmış planlama dosyaları da büyük ilgi görmüştür. Birçok müşteri görüşmesinde açıkça belirgin olan problemler ve sorular açıklığa kavuşturulmuştur.  Bu da fuarın akabinde çok sayıda danışmanlık alma talebinin gelmesini sağlamıştır. Mimar ve Proje Planlayıcısı Andreas Zimmermann “Müşterilerimiz bizim yetkin danışmanlarımıza hayran kalmıştır. Biz ne konuştuğumuzu biliyoruz ve müşterilerimiz de” şeklinde ifade etmiştir.

İ3 için ikinci kalite belgesi

Ön duvar montaj sistemi de ‘’Yiv-Yalıtım-Bileşenleri ve Sistemi’’ alanında RAL-Kalite Birliğinin Sertifikası ile ödüllendirilmiştir. Orta Avrupa Pazarlama & Ürün Yönetimi Başkanı Torsten Windprechtinger, “30’dan fazla münferit kontrol ile illbruck, ön duvar montaj sistemi alanında en iyi test edilmiş olan üründür. Bu bizim i2-Sisteminin ikinci sertifikasıdır. Bununla i3, inşaat sahiplerine, planlayıcılara ve uygulayıcılara uzun ömürlü yalıtım çözümünün garantisini vermektedir ve hem de 10 yıllık ek garanti ile’’ diyerek cümlesini tamamlamıştır.

Fuar konsepti başarılı bir şekilde uygulanmıştır

i3-Pencere Yalıtım Sistemi, ‘’The Power of Unity“ sloganı ile illbruck ürün markası açık bir şekilde fuarın odak noktasında yer almıştır. Ana konuyu teknik değerler değil, üründen oluşan paket, kullanım ve servis oluşturmuştur. Windprechtinger  “Standımızda çok güzel bir hava hakimdi. Fuar konseptimiz mükemmel bir şekilde işledi. Bu yüzden konseptimizi BAU 2017 için daha da genişleteceğiz” diyerek fuar ile ilgili memnuniyetini dile getirmiştir.

 

Eklenme Tarihi : 2016-04-10

Diger Fuarlarımız


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya