Profesyoneller 12-15 Kasım 2015’te R+T Turkey’de Tekrar Buluşuyor

Profesyoneller 12-15 Kasım 2015’te R+T Turkey’de Tekrar Buluşuyor

R+T Turkey 2015 Sinerji etkisinden faydalanmak, yeni pazarlar oluşturmak

R+T Turkey, 12-15 Kasım 2015 tarihleri arasında ilgilenen ziyaretçilere Türk inşaat sektörünün trendlerini sunmak için boğaza davet ediyor. Panjur, Kapı/Giriş Kapıları ve Güneşlik alanında Türkiye'nin lider ihtisas fuarı İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Fuar, Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından düzenlenecektir.  2013 yılında fuarın prömiyeri çok başarılı geçmiştir.

R+T Turkey'in kitlesi inşaat firmaları, mühendislik büroları, ticari şirketler ve üreticiler, ayrıca müteahhitler, tüccarlar, acenteler, toptancılar, perakendeciler, mimarlar ve tasarımcılardan oluşmaktadır. 2013 yılındaki ilk etkinliğe 10 ülkeden 100'den fazla sergi sahibi katılmıştır, tüm katılımcıların değerlendirmesi başarılı geçtiği yönündeydi, 2015'deki ikinci etkinlik için de beklentiler olumludur.

Bu bağlamdaki sevindirici işaretler şu ana kadar önemli birçok Türk şirketinin R+T Turkey 2015'e kayıt yaptırmış olmasıdır, örneğin Palmiye, Albayrak, Jalpersan, Bayar Plast, Oba Perdesan, Fatih Panjur Crocist ve IC gini. Sergi sahipleri R+T Turkey'i kalite açısından yüksek değerli bir etkinlik olarak değerlendiriyor, bu sayede müşteri kapsamını genişletmeye ve yeni pazarlar oluşturmaya fırsat bulabilmekteler. Uluslararası ve ulusal uzmanlar, sergi sahipleri ve ziyaretçiler arasındaki sektörle ilgili bilgi ve ayrıca ülkeye özgü konulara dair bilgi alışverişine de değer verilmektedir: Bu şekilde fuar ExpeR+T Area ile bilgi transferi için ideal bir platform sunmaktadır.

R+T Turkey'in gelecek potansiyeli Türkiye'nin ekonomik ilişkilerine de yansımaktadır: Ülke geleneksel olarak Avrupa için önemli bir iş ortağıdır. Önemi şu anda da sürekli olarak artmaktadır. Her yıl Avrupa'nın en çok ümit veren pazarlarından biri olan Türk pazarındaki şirketlerin payı artmaktadır. 2013 yılının ilk altı ayında Türk inşaat sektörü Germany trade ve invest (gtai) uyarınca ortalama yüzde 6,8'lik bir artış kaydetmiştir. Bu büyüme oranı bundan böyle gelecekte inşaat ve mühendislik hizmetlerine olan talebi yüksek tutacaktır, Türkiye'de konut inşaatları halen çok hareketli bir proje alanıdır.

R+T Turkey, Panjurlar, Giriş Kapıları ve Güneşlik alanlarında dünya çapında üne kavuşmuş ihtisas fuarı R+T' Stuttgart'ın saygınlığından faydalanmaktadır. Bu ün, R+T'nın yurtdışındaki uydu fuarları için de kaliteli etkinlik sözü vermektedir ve potansiyel sergi sahipleri ve ziyaretçiler için Messe Stuttgart'ın sınırsız angajmanını garanti etmektedir.

Sayısız Arap ülkesinden katılacak kişilere İstanbul'da yeni pazarlara ulaşmak ve bunlarla ağı geliştirmek için bir fırsat doğacaktır.

Bu sebeple de fuar, bu ülkelerde vize kısıtlamalarından dolayı R+T Stuttgart'a neredeyse hiç erişim imkanı bulunmayan sergi sahipleri ve ziyaretçiler için önemli bir platformdur.

R+T Turkey, bu şartlar altında kapılar, panjurlar ve güneşlikler alanında Türkiye'de önemli bir etkinlik geliştirmek için çok iyi fırsatlara sahiptir.

Eklenme Tarihi : 2015-11-12

Diger Fuarlarımız


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya