Şişecam Düzcam’a İstanbul Cam 2016’da Büyük İlgi

Şişecam Düzcam’a İstanbul Cam 2016’da Büyük İlgi

Şişecam Düzcam Isıcam’ın Yenilenen Marka Mimarisinin Lansmanını Yaptı

 

Dünyanın en büyük düzcam üreticilerinden Şişecam Düzcam, ‘İstanbul Cam 2016 Fuarı’nda Isıcam’ın yenilenen marka mimarisini sektör profesyonellerine tanıtırken, enerji tasarrufu, güvenlik, gürültü kontrolü ve dekorasyonda şeffaflık sunan yenilikçi ve özel çözümleriyle büyük ilgi gördü.

 

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, 9-12 Mart tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Bölgesi’nin en önemli cam endüstrisi fuarı ‘İstanbul Cam 2016’da Isıcam’ın yenilenen marka mimarisini tanıttı. Fuarda yeni dönemde “Isıcam Sistemleri” markasıyla pazarda yerini alacak ürün grubunu sergileyen Şişecam Düzcam,  yeni marka mimarisinin Isıcam’ın gelişmiş bir teknoloji ve sistem mühendisliği titizliğiyle üretilen, her coğrafyanın, her evin, her bireyin özel gereksinimlerine çözümler üretme becerisine sahip bir sistem olarak tanımlandığını sektör profesyonellerine anlattı. Fuarda tanıtılan “Isıcam Sistemleri C Serisi”, “Isıcam Sistemleri S Serisi” ve “Isıcam Sistemleri K Serisi” büyük beğeni ve ilgi topladı.

 

Şişecam Düzcam, “Isıcam Sistemleri” markasının lansmanını yaptığı fuarda, ayrıca şeffaf ve nötral yapısıyla gün ışığından maksimum faydalanırken, güneş ısısı girişini sınırlayan yeni ürünü ‘Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 71/43’ü de sergiledi. Yeni ürün standart çift cama göre ısı kayıplarını yüzde 50 azaltarak kışın ısıtma giderlerinden, güneş ısısı girişini ise yüzde 40 azaltarak, yazın soğutma giderlerinden tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda, temperlenebilme özelliğiyle emniyet ihtiyacını karşılıyor ve camın kırılması durumunda ortaya çıkabilecek yaralanma risklerini azaltıyor.

 

Konforlu bir yaşam alanı sunan Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 71/43, binalarda tüketilen enerjiden tasarruf sağlayarak, karbondioksit emisyonunu azaltıyor ve çevre dostu binalar yaratılmasına fırsat tanıyor. Ürün, özellikle şeffaflığın ve düşük yansıtmanın ön plana çıktığı rezidans, villa, ofis ve mağaza vitrin camlamalarında tercih ediliyor.

 

İstanbul Cam 2016 Fuarı’nda ziyaretçiler, Şişecam Düzcam’ın 156 metrekarelik standında ürünlerin yalıtım özellikleri hakkında bilgi alma şansı da buldular. Enerji tasarrufu, güvenlik, gürültü kontrolü ve dekorasyon kullanımına uygun geliştirdiği ürünleriyle Şişecam Düzcam, Ar-Ge ve yatırım faaliyetlerini aralıksız sürdürerek pazarın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunma vizyonu ile enerji tasarrufu ve enerjinin korunmasına sadece üretim teknolojileri ile değil, geliştirdiği ürünlerle de hizmet etmeyi amaçladığını fuarda bir kez daha gösterdi.

Eklenme Tarihi : 2016-04-10

Diger Fuarlarımız


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya