tremco illbruck 'un İstanbul Cam 2016 Fuarı’ndaki Standı, Yenilikçi Ürünleri ve Aktiviteleriyle Büyük İlgi Gördü

tremco illbruck 'un İstanbul Cam 2016 Fuarı’ndaki Standı, Yenilikçi Ürünleri ve Aktiviteleriyle Büyük İlgi Gördü

tremco illbruck firması önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda 9-12 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen İstanbul Kapı- Pencere-Cam 2016 Fuarı’nda yerini alarak mevcut ürünleri ile inovatif sistemlerini Türkiye ve çevre ülkelerden gelen ziyaretçileri ile buluşturdu.

İş ortaklarının sorunlarına doğrudan çözüm getiren geniş ürün yelpazesiyle birlikte yenilikçi ürünlerini ön plana çıkaran tremco illbruck firması, sahip olduğu Tremco, illbruck, Nullifire ve Pactan markaları ile birlikte İstanbul Cam 2016 Fuarı’nın en çok ilgi çeken ve ziyaret edilen standları arasında yerini aldı.

Binalarda doğrama ve giydirme cephe sistemleri için sızdırmazlık, yapıştırma, su yalıtımı ve pasif yangın koruma sistemleri üzerine faaliyet gösteren tremco illbruck, mevcut ürün gruplarını ve yeni sızdırmazlık sistemlerini fuarda sergileyerek ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü.

Fuarda özellikle; Tremco markalı çiftcam sızdırmazlık macunları ve strüktürel yapıştırma silikonları hakkında tremco illbruck satış ekibi tarafından yerli ve uluslararası ziyaretçilere bilgi verildi. Ayrıca illbruck markalı yüksek performanslı ve kolay uygulanan hibrid ürün grubunun yanında silikon ve bantlardan oluşan birçok sızdırmazlık malzemesi tanıtıldı.

Üç kademeli sızdırmazlık özelliği ile enerji verimliliği sağlayan hem yeni binalarda hem de renovasyon çalışmalarında kullanılabilen 10 yıl garantili i3 sistemin tanıtımı yapılarak mevcut ve potansiyel müşteriler ile birebir görüşmeler gerçekleştirildi.

Tremco ve illbruck markalı ürünlerin sergilendiği stantta ayrıca sadece pasif yangın dayanımlı sistem odaklı stratejik bir tremco illbruck markası olan Nullifire markalı ürünler de yer aldı.

2012 yılı itibariyle Avrupa’daki 6. fabrikasını İstanbul’da konumlandıran ve Türkiye’de strüktürel silikon üretimine ilk başlayan firma olan tremco illbruck,  2016 yılı içerisinde yapacağı yeni yatırımlar ile poliüretan çiftcam sızdırmazlık macununun Türkiye’deki ilk üreticisi olacak ve hem yerel hem de Avrupa pazarı için stratejik bir güç haline gelecektir.

 

Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da geniş bir coğrafyada hizmet veren ve 80 yılı aşkın süredir teknolojiyi yakından takip eden, inovatif çizgisi ve tüketicilerinin ihtiyaçlarına verdiği önemle ürün ve sistem çözümlerini geliştiren tremco illbruck, sektördeki öncü konumunu koruyarak ürün gamını genişletmeye ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyor. 

 

 

Eklenme Tarihi : 2016-04-10

Diger Fuarlarımız


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya