Yeni Ürünler

GARNET İle

İşinize Yön Verin!

4 eksenli CNC işleme merkezi olan GARNET, -90 / +90 açıları arasındaki her açıda işlem yapabilen spindle motoru sayesinde farklı ölçülerdeki alüminyum profilleri işleyerek kullanıcılarına geniş yelpazede çözümler sunar. Profillerin freze, su tahliye kanalı açma, delme, markalama, kertme işlemlerini bir arada yapan GARNET, aynı zamanda farklı profiller üzerinde de standartların dışında özel işlemler yapmak için geliştirilmiştir.

Müşterilerine kolay çözümler sunmaya odaklanan GARNET sahip olduğu yüksek işleme kapasitesi (510 mm x 225 mm) ve 8,0/9,6 kW gücündeki otomatik takım değiştirmeli spindle motoru sayesinde güç ve hassasiyeti birleştirir. İşleme alanını en verimli şekilde kullanmayı amaçlayan GARNET, opsiyonel sunulan iki ayrı bölümde farklı profillerle işlem yapma özelliği ile zaman kaybını sıfıra indirir. Yüksek ilerleme hızı ve dahili otomatik 10’lu şemsiye tipi takım magazini sayesinde de önemli bir zaman tasarrufu sağlar.

GARNET, mengenelerini tamamen otomatik olarak pozisyonlaması ve opsiyonel elektronik profil yükseklik ve genişlik okuma özelliği sayesinde profil ölçü hatalarını en aza indirir. İhtiyaca göre optimize edilebilen boy ölçüsü ve mengene adeti ile sıra dışı profillerin işlenmesinde değişken kapasite imkanı sunar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı