Alüminyum Sektörünün 2015 Yılı Buluşması Aluexpo Fuarını Kaçırmayın (08-10 Ekim 2015)

Alüminyum Sektörünün 2015 Yılı Buluşması Aluexpo Fuarını Kaçırmayın (08-10 Ekim 2015)

ALUEXPO 2015 4. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11. hollerinde, Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş tarafından TALSAD – Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği’nin desteği ile düzenlenecektir.

Metalurji sektöründe 1992 yılından bu yana düzenlediği ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST fuarları ile elde ettiği büyük başarısını 2009 yılından beri ALUEXPO fuarı ile alüminyum sektörüne de taşıyan Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş Türkiye’nin tek ve Avrasya’nın en önemli alüminyum fuarını gerçekleştirerek, sektörün takdirini kazanmaktadır.

Düzenlendiği 2009 yıllarından bu yana yoluna büyüyerek devam eden ALUEXPO 2015 fuarına 30’u aşkın ülkeden 350 ‘den fazla katılımcı ile 70’ i aşkın ülkeden 10.000’nin üzerinde sektörel ziyaretçi beklenmektedir. Yaklaşık 20.000 m2 fuar merkezinde 9.000 m2 net stand alanı ile düzenlenecek olan ALUEXPO 2015 Fuarı global alüminyum sektörünün 2015 yılındaki en önemli fuarları arasında yer alacaktır.

9. Holde yer alan başta TALSAD üyeleri olmak üzere Türk alüminyum sektörünün önde gelen üreticileri sergileyecekleri her türlü alüminyum ürünü otomotiv, inşaat ve yapı, beyaz eşya, savunma, ulaştırma, ambalaj ve üretimlerinde alüminyum kullanan benzer sektörlerden gelen profesyonellerin beğenisine sunma fırsatı yakalayacaklar.

10. ve 11. Hollerde sektörün uluslararası tedarikçileri, alüminyum üreticilerine ve sektörle ilgili faaliyet gösteren ziyaretçilere son teknoloji makina, ekipman, malzeme ve servislerini tanıtacaklar.

Mevcut stand sayısı sınırlıdır, stand alanları tükenmeden siz de yerinizi alın.

ALUEXPO 2015 KOSGEB tarafından desteklenmektedir. Bu destekten yararlanmak isteyen katılımcılarımıza geç kalmadan KOSGEB başvurularını tamamlamalarını tavsiye ediyoruz.

ALUEXPO 2015 Fuarının yurtdışı tanıtım faaliyetlerinin yanı sıra, ziyaretçi sayısının arttırılması amacıyla T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği organizatörlüğünde 40 ülkeden “Alım Heyeti” programı düzenlenecektir.
Yurt dışından, alım heyeti kapsamında ziyaretçi olarak katılmak isteyen firma yetkilileri bulundukları ülkedeki T.C. Büyükelçiliği’nin Ticaret Müşavirliklerine veya Ataşeliklerine başvuru yapabilirler.

Ayrıca İDDMİB - İstanbul Demir ve Demir dışı Metaller İhracatçıları Birliği ve Organizatör Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. işbirliğiyle yurt dışından Nitelikli Alım Heyeti düzenlenmesi çalışmalarına başlanmıştır.

Alüminyum Sektörünün Uzmanları 7. Alüminyum Sempozyumu’nda. 
ALUEXPO 2015 fuarı ile eş zaman ve mekânda 8 ve 9 Ekim 2015 tarihlerinde, TALSAD - Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası işbirliği ile 7. Alüminyum Sempozyumu da düzenlenecektir. Sempozyum sektörün önde gelen isimleri, uzmanlar ve akademisyenlerin katılımıyla alüminyum sektörünü ekonomik, teknolojik ve bilimsel alanlarda irdelemeyi, yeni gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi ve Türkiye’nin alüminyum dünyasındaki yeri ve geleceği için bir vizyon oluşturmayı amaçlamaktadır. 


Diğer Haberler


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya