BEST MAKİNA KENDİNİ YENİLEYEREK BÜYÜYOR

BEST MAKİNA KENDİNİ YENİLEYEREK BÜYÜYOR

1999 yılında kurulan BEST MAKİNA , büyüme hızındaki devamlılığı sürdürüyor. İş yapma şekli ve kalite prensipleri ile sektörün referans firmaları arasında gösterilen BEST MAKİNA, isminden aldığı feyzle dünya çapında en iyi firma olma yolundaki ilerlemesine devam ediyor.

Büyüme hamlelerini şirket içi ve dışı operasyonların tamamına yayan BEST MAKİNA, imalatını yaptığı makinaların altyapısını oluşturmak ve desteklemek üzere en büyük yatırımı  insan kaynaklarına yapmaktadır. Belirli yeterlilikte personel istihdam eden BEST MAKINA , hizmet içi eğitim süreciyle kendini geliştiren, sektörün taleplerini analiz edebilen ve müşteri talebine yerinde cevap verebilen personellere sahiptir.

Makinalaşma ve altyapı yatırımlarına hız kesmeden devam eden BEST MAKİNA, üretimini yaptığı makinaların kalitesindeki devamlılığı sağlamak adına yeni yatırımlar yapmaktadır. İmalatının tamamını kendi bünyesinde yapan BEST MAKİNA kendi alanında 2 yıl garanti verebilen tek firmadır.

Tüm bu hamleleri daha iyi ifade edebilmek adına 2017 yılıyla beraber kurumsal kimlik çalışmalarına hız veren BEST MAKİNA şirket logosunu revize ederek bu yeniliğin başka çalışmaların habercisi olacağını belirtmektedir.

2013 yılıyla beraber  başlatılan “Özel Firmalara Özel Makinalar’’ faaliyetiyle, standart ürün programına ek olarak müşterilerin kendi ihtiyaçlarına göre kendi makinalarını tasarlayabilecekleri bir platform yaratmıştır. Böylelikle 1700mm‘den 3300mm yüksekliğe 3000mm uzunluktan 6000mm uzunluğa camların seri işlemesine imkan veren ısı yalıtımlı çiftcam üretim makinaları, cam zımparlama hatları imal etmeye başlamıştır. Bu kabiliyetle kendi müşteri ailesini oluşturan BEST MAKİNA firmaların gelişiminde tedarikçiden ziyade çözüm ortağı pozisyonuna gelmiştir.

2016 yılında ihracatını 2015’e kıyasla 7% artıran BEST MAKİNA global pazar payını artırarak, bölgesel tedarikçi olmaktan ziyade dünya çapında faaliyet gösteren bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

 

 

 

 

 


Diğer Haberler


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya