Do-WinTech 2017, Kapı-Pencere Sektörünün Öncülerini Buluşturacak

Do-WinTech 2017, Kapı-Pencere Sektörünün Öncülerini Buluşturacak

8. Do-WinTech Uluslararası Kapı & Pencere Fuarı 24-27 Ocak 2017 tarihleri arasında, İran’ın başkenti Tahran’da kapılarını sektör profesyonellerine açacak;

TITEX(Tahran International Trading & Exhibition Corporation) tarafından organize edilen 8. Do-WinTech Uluslararası Kapı & Pencere Fuarı’nın, yaklaşan etkinlik sürecinde gerek katılımcı firmalar için gerekse ziyaretçiler açısından yine verimli bir süreç olarak geçeceği tahmin ediliyor.

İran'daki inşaat faaliyet alanları arasında kapı ve pencereler en cazip alanlardan biridir. İran'da son on yıl boyunca bu endüstri geleneksel yapısından uzaklaşarak modernizme hız verdi. Son birkaç yıldır standart, güvenlikli ve izolasyonlu kapıların ve pencerelerin kullanımının zorunlu olması ve kullanıcıların ve tüketicilerin bu ürünleri kullanmada son derece hevesli olmaları da İran’da bu sektörün canlanmasında büyük rol oynamıştır.

Bu yeni ihtiyaçlar, üreticilerin üretim platformunu yeni ve güncellenmiş ürünler üretmek için değiştirmelerini beraberinde getirdi. Aynı zamanda İran'a yapılan ihracat hacmi inanılmaz bir büyüme hızına ulaştı; bu nedenle inşaatlarda ve binalarda kullanılan diğer ürünlerle karşılaştırıldığında İran'da kapı ve pencerelerin en fazla ithalat oranına sahip olduğu görülüyor. Yapı malzemeleri arasında, İran'a yapılan ihracat hacminin çoğunu kapı ve pencere ürünleri oluşturuyor.

Şu anda İran'da, inşaat alanlarındaki en kârlı işin, kapı ve pencerelerle bağlantılı alanlar olduğu bir gerçektir. İran'la iş birliği içinde olan öncü uluslararası şirketler (üreticiler veya ticari kuruluşlar) kesinlikle başarılı olacaktır. Çünkü onlar 75 milyonluk nüfusu ve pek çok yenileme ve yeniden inşa projeleri ile İran gibi sektörel ihtiyaç noktasında oldukça avantajlı bir pazarda yerlerini alıyorlar.


Diğer Haberler


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya