GEZE’den Kayar Kapı Sistemleri

GEZE’den Kayar Kapı Sistemleri

Rollan 40 ve 80 NT Kayar Kapı Sistemleri

GEZE Rollan NT sistemi yaşam alanlarında 40 veya 80 kg kayar kapılar için akıllı bir çözüm sunar. Yeni ve oldukça hafif sürgülü taşıyıcılar ile sistemi hareket ettirmek daha da kolay. Tek veya iki taraflı frenleme sistemi ise farklı bir yenilik sunuyor. Rollan 80 NT, 40 kilograma kadar kapı ağırlığı olan kayar kapılara monte edilebiliyor.

Örneğin bir bölme duvarı veya giyinme odalarını ayırmak için GEZE Rollan NT sisteminin yeni seçenekleri iç mekan kayar kapılar için akıllı çözümler sunuyor. Rollan 40 NT 40 kilograma kadar kapıları hareket ettirebilirken, Rollan 80 NT 80 kilogram ağırlığa kadar kapıları açabiliyor. Yeni sistem taşıyıcı makaralarının ilk sürtünme değerinin düşük olması sayesinde oldukça kolay ve sessiz çalışıyor. 

İstek üzerine Rollan 80 NT sürümü, kapı genişliği açısından herhangi bir kısıtlama olmaksızın 40 kilograma kadar kapılar için frenleme sistemli olarak kullanılabiliyor. Rollan 80 NT SoftStop-frenleme sistemi- tek taraflı veya çift taraflı olarak kullanılabilir ve kolay, güvenli kapı hareketi sağlar.

Frenleme sistemi kolayca ve hızla monte edilebilir. Kapının değiştirilmesine veya mevcut montaj durumu üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmasına gerek yoktur. Kurulum mevcut Rollan bağlantı elemanı sistemi üzerinde gerçekleştirilebilir. 

Yeni sürgülü taşıyıcıların ve isteğe bağlı frenleme sisteminin monte edilmesi için hareket yuvasının değiştirilmesi gerekli değildir. Bu durum kurulum zamanını azaltır, basitleştirir, etkin ve kolay hale getirir.

 

 

 


Diğer Haberler


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya