Pencere, Cam Ve Kapı Endüstrisinin Avrasya'daki Bir Numaralı Ticaret Platformu İçin Geri Sayım Başladı

Pencere, Cam Ve Kapı Endüstrisinin Avrasya'daki Bir Numaralı Ticaret Platformu İçin Geri Sayım Başladı

Türkiye ve Avrasya pencere, cam ve kapı sektörü, 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen AVRASYA PENCERE, CAM ve KAPI 2017 Fuarında buluşuyor

 

Dünyanın alanındaki en büyük fuarlarından biri olan Avrasya Pencere, Cam ve Kapı fuarları düzenlenmeye başlandığı tarihten itibaren sektörün ar-ge, tasarım, inovasyon ve ihracat hedeflerine hizmet ediyor. En yeni ürünler ve son teknolojilerin sergilenmesiyle fark yaratan fuarlar büyük ilgi görüyor.

2016 yılında 26 ülkeden 665 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile 11 salonda, 110.000 m2 sergi alanında eş zamanlı gerçekleşen, Avrasya Pencere, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları, 112 ülkeden 57.681 profesyonel tarafından ziyaret edildi. Yoğun pazarlama faaliyetleri sonucu hedeflenen marka bilinirliliğine ulaşan fuar, 37 ülkeden düzenlenen alım heyeti organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Özellikle son 3 yılda yabancı ziyaretçi sayısında yakaladığı büyük artış ve ziyaretçi kalitesiyle fuarımız, katılımcı firmaların büyük takdirini kazandı.

 

2016 yılında, yakalanan bu başarının üzerine çıkmayı hedefleyen Avrasya Pencere, Cam ve Kapı fuarlarının pazarlama çalışmaları yurt içi ve yurt dışında yoğun olarak sürdürülüyor. Tüyap’ın merkez ofisinin yanı sıra yurt içindeki 11 ofisi, yurt dışındaki 7 ofisi ve 50’yi aşkın ülkede faaliyet gösteren temsilcilikleri aracılığıyla hedef bölge ve ülkelerdeki sektör profesyonelleri fuar hakkında bilgilendiriliyor. Türkiye ve hedef ülkelerdeki basılı ve sanal medyada yer alan ilan ve haber çalışmaları, yurt içi ve yurt dışı fuar katılımları ile fuarın sektöre duyurusu gerçekleştiriliyor. Fuarın, 2017 yılında 60.000 üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yapması bekleniyor.

 

Sektör firmaları yeni iş fırsatları yakalayacak

 

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı fuarları sadece sektör firmalarını değil sektörden hizmet alanları da kapsayacak. Sektör firmaları bu fuarda yerli ve yabancı partnerleriyle bir araya gelme; markalarını, hizmetlerini ve yeniliklerini tanıtma, yeni iş birlikleri kurma ve büyüyen pazardan daha fazla kazanç sağlama fırsatı yakalayacaklardır. Aynı zamanda pencere sektöründen hizmet alan önemli ihracatçı sektörlerde pencere, cam ve kapı sektörünün gerçek potansiyelini görme, sektörü ve dinamikleri yakından tanıma ve daha fazla katma değerli hizmet alabilme şansına kavuşacaklardır.

 

Tüyap tarafından sektörel dernek ve birliklerin iş birliği ile düzenlenen ve en son teknolojik yeniliklerin sergileneceği Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarları, Avrupa ve Ortadoğu pazarları başta olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeye ihracatı olan pencere sektörünün Avrasya bölgesindeki en önemli buluşma noktası olma özelliği taşıyor.

8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek bu büyük buluşma hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.avrasyapencerefuari.com, www.avrasyacamfuari.com,  www.avrasyakapifuari.com web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 


Diğer Haberler


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya