Roto Patio Alversa

Roto Patio Alversa

Sürme kapı ve pencereler, yaşam alanlarında iç ve dış mekanlar arasında ideal bir bağlantı sağlar. Ayrıca sürme kapı ve pencereler, oda içinde yer işgal eden tek açılım kanatlara göre daha az yer kaplar ve daha konforlu kullanım sağlarlar. 

Roto, sürekli gelişim felsefesi çerçevesinde yaptığı çalışmalardan birini daha tamamlamış, teknolojik açıdan öncü özelliklerinin yanısıra kolay sevkiyat,depolama,kolay  montaj ve konforlu kullanım avantajı sağlayan ve en önemlisi Roto fabrikalarında üretilen yeni sürme sistemimiz  Roto Patio Alversa, Ocak  2017 tarihinde satışa sunulmuştur. Tüm bileşenlerin Roto tarafından geliştirilmesi ve üretilmesiyle bizim için standart olan yüksek kalite garanti edilmiş olur.
Roto Patio Alversa, piyasa koşulları ve müşteri taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanmış olup, bununla birlikte sevkiyat,depolama, montaj ve kullanım anlamında da 
pek çok kolaylık sağlamaktadır. 
Roto Patio Alversa, Devirmeli ve Paralel sürme sistemleri  Ahşap, PVC, Aluminyum ve PVC kanallı Aluminyum profil sistemlerinde uygulanabilir.

‘‘ Tek Ürün, Dört Akıllı Çözüm’’ 

Roto Patio Alversa modüler tasarımı sayesinde bireysel müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmekte ve devirmeli yada paralel sürme olarak kullanılabilmektedir. Paralel Sürmeler tercihe göre gece havalandırmalı veya gece havalandırmasız olarak kullanılabilmektedir. 

Roto Patio Alversa,  PS Air versiyonu ile pazarda bir ilki gerçekleştirerek  Pistonlu Paralel Sürme ve Devirmeli(Vasistas) Havalandırmayı bir arada sunmaktadır.

Roto Patio Alversa üretim,depolama ve lojistik maliyetlerini minimize eder. Bunu universal merkezi kilit sistemi, universal pencere kolu ve modüler sürme sistemi kombinasyonu sayesinde sağlar.

Roto Patio Alversa’nın tüm versiyonlarında sektörde kendini kanıtlamış Roto NT ve Roto AL merkezi kilitleme sistemleri kullanılır. Roto NT ve Roto AL kilitleme sistemi  ürünleri; araba, ray ve makas  gibi Roto Patio’ya özgü bileşenlerin akıllı kombinasyonu sayesinde tüm versiyonlarda yüksek oranda aynı parçaların kullanımı sağlanmaktadır. Bu durum lojistik,depolama ve üretim maliyetlerini minimize eder.

Ayrıca tam otomatik sürme dahil tüm versiyonlarda aynı kol kullanılabilmektedir.

Minimum Üretim Maliyeti

Birbiriyle senkronize çalışan yapı grupları ve standart montaj adımları  tüm versiyonlarda montajı kolaylaştırır. Her bileşenin esnek bir şekilde değiştirilebilmesi versiyonlar arasında hızlı ve pratik geçiş yapılabilmesini sağlar. Böylece üretim giderleri minimize edilir.

Son Kullanıcı Avantajları

Roto Patio Alversa tüm versiyonlarda açma kapama esnasında rahat ve sessiz bir hareket sağlar. 

Pistonlu modellerde kanatın altı ve üstü birlikte hareket ettiği için optimum çalışma sağlanır. Roto Patio Alversa / PS Air Com paralel sürme sistemi diğer versiyonlara göre daha konforlu bir kullanım sağlar. Kolun çevrilmesiyle  kanat otomatik olarak devrilir(vasistas konumuna geçer), Kanata manuel bir müdehale gerekmeden konforlu bir kullanım sağlanır. Bu sayede 200kg’ye kadar büyük ve ağır kanatlar sorunsuzca kullanılabilir.

Roto Line ve Roto Swing serisi standart sürme kolları ile standart pencerelerinizde bulunan kollar aynı dizaynda kullanılabilir. Bu durum tüm kollarda uyumlu ve estetik bir görünüm sağlar.

Güvenli Mekanlar

Balkon ve Teras kapıları hırsızlar tarafından en çok tercih edilen noktalardır. Tercih edilen güvenlik seviyesine göre güvenlikli pimler(mantar başlı), güvenlikli kilitleme parçaları(karşılık) ve kilitlenebilir kollar gibi Roto Quadro Safe bileşenleri sayesinde hırsızlık koruması sağlanabilir.

Roto Patio Alversa / PS modeli dışarıdan görünmeyen bir güvenli bir gece havalandırmasına sahiptir. Roto Patio Alversa tüm versiyonlarda standart 4 noktadan emniyet kilitlemesi yaparak Basic bir emniyet sağlamaktadır. Güvenlik seviyesi istenilen oranda artırılabilir.


Diğer Haberler


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya