Roto Patio Inowa

Roto Patio Inowa

Fırtınalı havalarda bile sızdırmazlığını korur

Sürme kapı ve pencereler, dünyanın her yerinde beğenilerek kullanılıyorlar. yerlerinize ve yaşam alanlarınıza ışığı getirip, içeriden dışarıya kolaylıkla geçmenizi sağlarken aynı zamanda yerden de tasarruf etmenizi sağlarlar. 

Sürme kapı ve pencereler, dünyanın her yerinde beğenilerek kullanılıyorlar. yerlerinize ve yaşam alanlarınıza ışığı getirip, içeriden dışarıya kolaylıkla geçmenizi sağlarken aynı zamanda yerden de tasarruf etmenizi sağlarlar. Roto Patio Inowa, kullanıcı dostu sızdırmaz sürme sistemi şimdi başka hiçbir markanın sunamayacağı üst düzey bir konfor sunuyor sizlere.

Dışarıda fırtınalar koparken, içerde her zaman yumuşak iklim rahatlığını yaşarsınız. 

Roto Patio Inowa, kapı ve pencere sızdırmazlığı için yeni standartlar belirlediği için yüksek rüzgâr yüklerinin oluştuğu yüksek binalarda kullanım için idealdir. Bu donanım, şiddetli rüzgârların ve şiddetli yağmurun, cama ve pencere çerçevesine doğrudan vurduğu durumlarda bile sızdırmazlık sağlayacağı konusunda garanti edilmiştir. Bu kendine özgü teknolojisi sayesinde, hava sızdıran ya da takırdayan çerçevelere son veriyor.

 

Dışarıda gürültü içeride huzur 

Yağmur ve hava sızıntısını önleyen teknik yenilikler, uygun sistem tasarımı ile dış ortamdan gelen gürültüler için etkin koruma sağlayan Inowa, size bir yaşam konforu sağlar.

 

Bu nedenle, Inowa, gürültünün içeri girmesini engellemek adına, açılır diğer pencere sistemlerinde olduğu gibi tüm gereksinimleri karşılar. Yollara   ya da havaalanlarına yakın yapılar için de idealdir.

 

Etkili sızdırmazlık ve ayrı olarak genişleyebilir donanım 

Tüm kilitleme noktaları, Standarta bile eşit ve yüksek conta baskısı sağlar. Ek kilit noktaları, maksimum sızdırmazlık ve daha da fazla güvenlik sağlar. 

Bunlar,  örneğin gökdelen binaların maruz kaldığı rüzgâr yüküne bağlı olarak, birçok farklı noktaya yerleştirilebilir.

 

Diğer teknik özellikler: 

• Koldan hareket alarak, kanadın kasaya kilitlenmesini sağlayan yenilikçi kapatma hareketi

• Her yönde çevreleyen conta bulunması

• Dikey kayıtlarda da kilit noktalarının olması

• Tüm kilitleme noktalarının koldan  kontrol edilmesi

• Standart Roto Patio serisi sürme  kolu ile uygulama

Yararlı bir avantaj:

Kapının sızdırmalığı ne kadar yüksek ise, yalıtım o kadar etkili ve enerji tüketimi de o kadar düşüktür. Bu nedenle, Inowa, soğutma ve ısıtma maliyetlerine etkin bir katkı sağlamaktadır.

Kalıcı ve güvenli bir fonksiyon için test edilmiş kalite 

Yeni Roto Donanımının özellikleri geçici değildir. Tüm komponentler sağlam ve dayanıklı olmaları için tasarlanmıştır. Inowa, Tayfun testini başarıyla geçmiş olup aşağıdaki gereklilikleri karşılamaktadır:

 

• Sızdırmazlık Hava geçirmezlik  sınıf 4 (DIN EN 1026 /12 207),

• Su geçirmezlik sınıf E1500 (1500 Pascal)    (DIN EN 1027/12 208) (Değerler profile göre değişkenlik gösterebilir)

 

 

 

 


Diğer Haberler


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya