Sistem Alüminyum Sektörün En Büyük Buluşması 18. Avrasya Pencere Fuarı İçin Gün Sayıyor

Sistem Alüminyum Sektörün En Büyük Buluşması 18. Avrasya Pencere Fuarı İçin Gün Sayıyor

Bu yıl 18.si düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı için tüm katılımcı firmalar hazırlıklarını sürdürüyor. Alüminyum Profil, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları Özel Bölümü’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan Sistem Alüminyum, bu yıl düzenlenen fuarın da önceki yıllarda olduğu gibi hareketli geçeceğini düşünüyor.

Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Sistem Alüminyum, bu yıl 18.si düzenlenecek olan Avrasya Pencere Fuarı için hazırlıklarını hızlandırdı. Bu yıl fuarda yeni ve inovatif ürünü A2 Alüminyum Kompozit Panelleri sektörün beğenisine sunacak olan Sistem Alüminyum, fuarı başarıyla tamamlamayı ve güçlü anlaşmalar gerçekleştirmeyi hedefliyor.

AluTechbond markası altında satışı gerçekleştirilecek olan A2 Alüminyum Yanmaz Kompozit Paneller, hem yangın riskine karşı çok daha güvenli oluşu, hem de birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile seçkin projelerin öncelikli tercihi oluyor.

Çorlu’da 70.000’lik bir kapalı alanda üretim gerçekleştiren Sistem Alüminyum, ISO’nun yayınladığı Türkiye’nin En Büyük İlk 500 Sanayi Kuruluşu Listesi’nde yer alıyor. Yurt içindeki faaliyetlerinin yanı sıra önemli ölçüde bir ihracat hacmine sahip olan firmanın,  Avrasya Pencere Fuarı’nda tanıtımını yapacağı ürünler ağırlıklı olarak pencere & kapı sistemleri ve alüminyum kompozit paneller olacak.

8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 18. Avrasya Pencere Fuarı, dört gün boyunca profesyonel ziyaretçilerini ağırlayacak ve önemli anlaşmalara ev sahipliği yapacak. 


Diğer Haberler


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya