Gündem

İnterpen olarak; PVC Kapı- Pencere profil imalatı ve tüm PVC sistemleri imalatı ile alüminyum doğrama ve cephe sistemleri imalatı, panjur sistemleri, çelik kapı, yangın kapısı, ahşap kompozit iç mekan kapıları alanında hizmet vermekteyiz.

İnterpen markası olarak, kalite standartlarına uygun, insan sağlığını ön planda tutarak PVC profil üretime başlamış bulunmaktayız.

Firmanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

İnterpen olarak; PVC Kapı- Pencere profil imalatı ve tüm PVC sistemleri imalatı ile alüminyum doğrama ve cephe sistemleri imalatı, panjur sistemleri, çelik kapı, yangın kapısı, ahşap kompozit iç mekan kapıları alanında hizmet vermekteyiz. İnterpen markası olarak, kalite standartlarına uygun, insan sağlığını ön planda tutarak PVC profil üretime başlamış bulunmaktayız. İnterpen olarak mükemmelliğe olan tutkumuz, müşterilerimizden aldığımız güç her zaman ki gibi; üretmeye, araştırmaya, yeni tasarımlara, istihdam oluşturmaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Ürün gruplarınız nelerdir? Yeni çıkan ürünleriniz var mı?

Ürün gruplarımız;
60`lık 3 odacıklı, 60’lık 4 odacıklı, 70’lik 5 odacıklı ürün gruplarımız bulunmaktadır.
Yeni çıkarmış olduğumuz 80’lik solid 6 odacıklı serilerimiz olmak üzere gerek yurt içi gerek yurt dışına profil ve hazır PVC Kapı – Pencere olarak hizmet vermekteyiz.
2019 yılında üretmeye başlamış olduğumuz 82’lik SOLİD serimiz şu anda yurt içi ve yurt dışında ısı ve ses yalıtım değerleri üstün performans sunan profilimiz olarak çok fazla rağbet görmektedir bu da bizim yenilikçi ruhumuza pozitif bir ivme kazandırmıştır.

Markalaşma hakkında düşünceleriniz nelerdir? Markanızın gelişim süreci hakkında bilgi verir misiniz?

Markalaşma bizim kalitemizin ve sürdürebilirlik politikamızın altını çizmek için çok önem verdiğimiz bir konu diyebilirim. Bu konuda kendimizi geliştirmeye ve yatırım yapmaya çok önem veriyoruz. Günümüzde markalaşmayı göz önüne alacak olursak; daha uzun yıllarda bu konuyu odak noktamızda tutacağız.

Geride bırakmış olduğumuz 2019 yılını nasıl değerlendiriyorsunuz?

2019 yılında kendi kapasitemizi düşündüğümüzde ürettiğimizin üstünde satışlar gerçekleştirdiğimizi görmüş durumdayız. Bu durum bizi rehavete kapılmaktansa
exrüder makinası alarak daha kaliteli ve daha hızlı teslimat süreleri için hizmet standartlarımızı genişletmeye teşvik etti.

2020 yılında hedef ve beklentileriniz nelerdir?

2020 yılında üretim kapasitemizi artırmak adına 3 exrüder makinası daha alarak müşterilerimize daha hızlı hizmet vermeyi hedefliyoruz. Mevcut bayilerimizle daha iyi çalışmalar yapıp piyasadaki marka bilinirliğimizi artırmak yeni vereceğimiz bayilikler ile daha çok il ve ilçelere hizmet vermek adına ulusal reklam çalışması içerisindeyiz. Bu çalışmalarımızın da 2020 yılında bayilerimize iyi bir destek olacağını düşünmekteyiz.

Son olarak neler söylemek istersiniz?

2019 yılında gerek dünyada gerek ülkemizde yaşanan ekonomik krizde sektörümüzde gelinen şu noktada piyasamızın disiplinize olduğunu düşünüyorum. Bu durumun sebebi ise; gerek ekonomik kriz ve gerek verilen yanlış bayilikler ardından çok büyük kayıplar diye düşünüyorum
Artık müşteriler şunu çok iyi biliyorlar ki vadeli yapılan alış ve satışlar sürekli zarar ve sonuç büyük kayıplar ve buna karşın nakit alıp nakit satarak para kazanabileceklerini de gördüler. Bizim 2019 yılında bütün bayilerimize bunu iyi anlattığımızı düşünüyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı