GündemYeni Ürünler

NEM BARİYERLİ AKILLI ASTAR BOSTİK EPONAL 336

Bostik Akıllı Astar Eponal 336, nemden korumak istediğiniz yüzeyleriniz için ideal bir çözüm sunuyor. Epoksi yapısıyla mükemmel kimyasal ve mekanik dirence sahip Eponal 336, çözücü içermez. Yapışmayı arttırıcı özelliğiyle sarfiyatı azaltır. Uygulandığı yüzeyde su geçirmez koruyucu bir bariyer oluşturur. Nemli beton alt döşemelerinde ve daha sonra artan nemden etkilenmesi olası olan epoksi uygulamaları öncesinde güvenle kullanılır. Nem bariyeriyle korozyon riski olan her ortama uygulanabilir.  %100’e kadar hidrostatik basınca, büzüşme yapmadan dayanabilir. Endüstriyel kaplama ve zemin boyaları öncesinde yüzeyi düzeltmek için kullanılır. Çift komponentli epoksi yapısıyla zemini güçlü kılar. Bostik Eponal 336 iç ve dış mekânlarda, normal ve çok emici yüzeylerde, yeni veya eski tüm çimento esaslı alt zeminlerde, beton/fayans/seramik/taş vb. mineral esaslı zeminlerde kullanıma uygundur.

 

Bostik Eponal 336’ı, piyasadaki diğer ürünlerden ayıran en büyük fark, ıslak zeminlerde dahi (göllenme hariç) uygulama yapmaya imkân tanımasıdır. Nem toleransı vermeyen özelliğiyle, muadili olmayan eşsiz bir astardır. Nem oranı %5,5’ in üzerinde olan alanlarda; yüzeyi düzgün olan zeminlerde tek katta sarfiyat 0,800 kg/m² , bozuk zeminli yüzeylerde iki katta sarfiyat 0,800 kg/m² olarak uygulanmalıdır. Katlar arası uygulamada 24 saat beklenmesi gerekir.

 

 

BOSTİK HAKKINDA…

Arkema şirketi olan Bostik hakkında…

Bostik, Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan fazla bir süredir, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklere, daha akıllı ve uyumlu yenilikçi yapıştırıcı çözümler geliştirmektedir. Beşikten mezara, evden ofise, Bostik akıllı yapıştırıcıları her yerde bulunabilir. Şirket, 2 milyar euro’luk cirosu ve 6 bin çalışanıyla 50’den fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır.

Bostik Türkiye de, yapı ve endüstri sektöründe sızdırmazlık, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanlarında çok güçlü bir marka olmakla beraber çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bostik’in, İnegöl ve Çorlu’da birer üretim tesisi bulunuyor. www.bostik.com.tr

Arkema hakkında…

Bir malzeme tasarımcısı ve yenilikçi çözümler üreticisi olarak Arkema, malzemeleri şekillendirerek yeni kullanım alanları yaratır. Dengeli iş portföyümüz, yüksek performanslı malzemeleri, endüstriyel ihtisasları ve kaplama çözümlerini kapsamaktadır. Dünyaca tanınmış markalarımız hizmet verdiğimiz pazarların liderleri arasındadır. 2017 yılında 8,3 milyar euro ‘luk cirosu ile dünya çapında yaklaşık 20 bin çalışanıyla 55 kadar ülkede faaliyet göstermektedir. Tüm ortaklarımızla aktif işbirliği taahhüt ediyoruz. Kuzey Amerika, Fransa ve Asya’daki araştırma merkezlerimiz, biyo-esaslı ürünler, yeni enerjiler, su yönetimi, elektronik çözümler, hafif malzemeler ve tasarım, ev verimliliği ve yalıtım alanındaki gelişmelere odaklanmaktadır. www.arkema.com

İletişim için: Aytekin BATMAZ / Medya Point İletişim

Tel: (212) 221 58 39 / GSM: (543) 780 37 68 abatmaz@medyapoint.com

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı