Söyleşi

Ovger Olarak, Yurtiçi ve Yurtdışı Sektörel Organizasyonlara Katılmaya Devam Edeceğiz

Ovger olarak 12 yıldır sektörün ihtiyacı olan, özellikle elmaslı aşındırıcılar noktasında yurtdışına bağımlılığı ortadan kaldıracak ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

Ovger Firma Yetkilisi Ferhat YAKIŞIR ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide sorularımızı şu şekilde yanıtladı;

10. Cam Fuarı Avrasya 2020’den beklentileriniz ve fuar ile ilgili hedefleriniz nelerdir?

5 yıldır düzenli olarak katıldığımız Avrasya Cam Fuarını firmamız, müşterilerimiz ve sektör açısından oldukça faydalı buluyoruz. Yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerimizi standımızda ağırlamak, fikir alışverişlerinde bulunmak ve yeni iş ortaklıklarına zemin hazırlamak açısından son derece önemsiyoruz. Bu yıl düzenlenecek olan fuarda 4 gün boyunca mevcut ve potansiyel müşterilerimizle vakit geçirerek ürünlerimizi tanıtmayı ve yeni iş birlikleri kurmayı hedefliyoruz.

Fuarda hangi ürünlerinizi sergileyeceksiniz? Sektöre ilk kez sunacağınız ürünleriniz bulunuyor mu?

Vizyonumuz doğrultusunda, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, toplam kalite anlayışını yaşam biçimi haline getirmiş bir kuruluş olarak her türlü ihtiyaç ve kullanıma uygun, test edilmiş ve geliştirilmiş elmaslı aşındırıcı ürünlerimizle fuarda yerimizi alacağız.

Ovger olarak 12 yıldır sektörün ihtiyacı olan, özellikle elmaslı aşındırıcılar noktasında yurtdışına bağımlılığı ortadan kaldıracak ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

Bu yıl standımızı ziyaret edecek misafirlerimiz en iyi bileşenlerin bir araya geldiği yüksek performanslı tüm ürünlerimizi inceleme ve değerlendirme fırsatı bulacaklardır.

Bunun yanında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan farklı boyut ve türlerde ürünleri de üretebileceğimizi belirtmek isteriz.

Cam Fuarı’nın yıl içerisinde sektörün içinde bulunduğu canlanma döneminde ne gibi etkiler yaratacağını öngörüyorsunuz?

Türkiye’nin cam sektöründe dünyada önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Bu açıdan Avrasya Cam Fuarı yurtiçi ve yurtdışından katılımcıların ve ziyaretçilerin yer aldığı, sektöre yön verecek girişimlere ve ortaklıklara zemin hazırlayacak önemli bir fuar.

Bu yıl fuara katılımın yoğun gerçekleşeceğini düşünüyor ve bu durumun yıl içerisinde sektöre olumlu bir şekilde yansıyacağını öngörüyoruz. Bu tarz uluslararası fuarların firmalarımızın iş alanlarını genişleteceğine ve uzun vadede Türkiye’yi cam sektöründe lider ülke pozisyonuna getireceğine inanıyoruz.

Sektörel organizasyonların firmanıza ve genel olarak sektör ortaklarına katkılarından biraz bahseder misiniz?

Avrasya Cam Fuarı gibi sektördeki tüm firmaları bir araya getiren organizasyonların firmamızın marka tanınırlığı ve gelecek hedefleri açısından oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz.

Sektörel organizasyonlar firmamıza ve diğer katılımcılara verimli bir buluşma, tanışma ve yeni ortaklıklar kurma imkanı sağlıyor. Bu tarz ticari organizasyonların katılımcılara kendilerini ifade etme noktasında, ziyaretçilere ise beklentilerini karşılama noktasında büyük fayda sağladığı düşüncesindeyiz. Önümüzdeki yıllarda Ovger olarak yurtiçi ve yurtdışı sektörel organizasyonlara katılmaya devam edeceğiz.

Cam Fuarı’na eş zamanlı olarak diğer salonlarda düzenlenen Pencere ve Kapı Fuarları ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Pencere, Cam ve Kapı fuarlarının eş zamanlı olarak düzenlenmesini bir avantaj olarak değerlendiriyoruz. Ayrıca bu durumun fuara katılan ziyaretçi sayısını da olumlu yönde etkileyeceğini düşünmekteyiz.

Son olarak fuar katılımcı ve ziyaretçileri ile paylaşmak istediğiniz bir şeyler var mıdır?

Öncelikle tüm katılımcılarımıza ve ziyaretçilerimize beklentilerini karşılayabilecekleri başarılı bir fuar diliyoruz. Fuara katılacak tüm ziyaretçilerimizi standımızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirterek sizlere de sektöre vermiş olduğunuz emek ve destekten ötürü teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı