Söyleşi

Pimapen Pencereye Adını Veren Marka

Pencereye adını veren bir marka olarak, müşterilerimizin kapı ve pencere sistemlerinde ihtiyaç duyduğu her alanda kullanabileceği, modern ve mimari açıdan evleriyle uyum içinde olabilecek ürünlerimiz ile PVC pencere ve kapı sistemlerinde Nirvana ve Carisma, sürme sistemlerde ise Dynamic, Albatros, Infinity serilerimiz ile fuarda yer alacağız.

Pimapen Pazarlama ve Satış Müdürü  Seyfettin Aslan röportaj sorularımızı şu şekilde yanıtladı;

21.Pencere Fuarı Avrasya 2020’den beklentileriniz ve fuar ile ilgili hedefleriniz nelerdir?

Genel ekonomiden kaynaklı, projelerin yavaşlaması geçtiğimiz yılı sektör olarak daha yavaş seyirde ve durgun geçirmemize neden olurken, 2020 yılı için Türkiye’nin sektöründeki ilk markası olan ve bugün pencereye adını veren Pimapen’ in, marka gücü ve iş ortaklarının performansı ile ivmelenip daha iyi olacağını düşünüyoruz.

İlk olmanın verdiği sorumlulukla gerek üretim teknolojilerinde yapılan yenilikler, gerekse son dönemde markamıza yaptığımız yatırımlarla, Türkiye’ye yayılan 300’e yakın üretici, 600’ ü aşan satıcı bayi ağımız ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Pencereye adını veren marka olma misyonumuz ve sahip olduğumuz sorumlulukla, 21. Uluslararası Pencere Fuarı’nda mevcut iş ortaklarımızı ağırlamanın yanı sıra yeni bayi adayları ile tanışmak, sektördeki paydaşlarımız ve çözüm ortaklarımız ile bir araya gelmek hedeflerimiz arasındadır.

Fuarda hangi ürünlerinizi sergileyeceksiniz? Sektöre ilk kez sunacağınız ürünleriniz bulunuyor mu?

Pencereye adını veren bir marka olarak, müşterilerimizin kapı ve pencere sistemlerinde ihtiyaç duyduğu her alanda kullanabileceği, modern ve mimari açıdan evleriyle uyum içinde olabilecek ürünlerimiz ile PVC pencere ve kapı sistemlerinde Nirvana ve Carisma, sürme sistemlerinde ise Dynamic, Albatros, Infinity serilerimiz ile fuarda yer alacağız.

Pencere Fuarı’nın yıl içerisinde sektörün içinde bulunduğu canlanma döneminde ne gibi etkiler yaratacağını öngörüyorsunuz?

Rekabetin fazla olduğu günümüz koşullarında, sektör etkinlikleri ve fuarların; iş bağlantılarının kurulması, etkili tanıtım ortamı oluşturması ve sektördeki gelişmelere takip etmeyi kolaylaştırması açısından markalar için vazgeçilmez organizasyonlar konumundadır.

21. Uluslararası Pencere Fuarı, başka şehir ve ülkelerden gelen katılımcı ve ziyaretçiler arasında ticari bir hareketlilik yaşanmasına ciddi katkılar sağlayacaktır. Firmaların büyüklüğü ne olursa olsun, fuara katılmak onlara, bundan sonraki çalışmalarında rehberlik edecek bilgileri toplamak, satış yapmak ya da yeni ilişkiler kurmak adına pek çok fırsat sunmaktadır.

Pencere Fuarı’na eş zamanlı olarak diğer salonlarda düzenlenen Cam ve Kapı Fuarları ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışından gelen fuar ziyaretçileri, sektör profesyonelleri ve irili ufaklı sektör yatırımcılarının fuarda bütün ürün gruplarına ulaşabilmesi açısından diğer sektörlerin varlığı içinde önemlidir. Ayrıca pencereyi oluşturan unsurlar içinde cam seçimi de oldukça önemlidir. Pencere; aksesuar, donanım ürünleri ve cam ile anatomisini tamamlar. Dolayısıyla bizim açımızdan bayi adaylarımızın ve bayilerimizin pencere elementlerinin güncel yeniliklerini takip edip bilgilenmesi için eş zamanlı düzenlenmesi çok faydalıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı