Yeni Ürünler

Profesyonellere Yakışan Kalite: SOMFY Motorlu Panjur Sistemleri

Serinleme ve ısınma giderlerinden tasarruf!

Evlerde ışık ve sıcaklık yönetimine yardımcı olmasının yanı sıra çoğu zaman güvenlik için de tercih edilen panjurlar, akıllı ev ve otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy sayesinde ileri teknolojiyle buluşuyor. Böylece panjurları yerinizden hiç kalkmadan, sadece uzaktan kumanda ya da akıllı telefona basit bir dokunuşla açıp kapatmak olanaklı hale geliyor. Somfy panjur motorları, üstün kalitesi ve rahat montaj imkanıyla profesyonellerin de ilk tercihi oluyor.

Pratik ve konforlu…

Tüm panjur tipleriyle uyumlu olan Somfy panjur motorları, kolayca monte ediliyor ve panjurlar uzaktan kumandaya, duvar tipi butona ya da cep telefonuna bir dokunuşla kumanda edilmeye hazır hale geliyor. Böylece üşenmeye gerek kalmadan panjurların gün içerisinde birkaç defa rahatlıkla açılıp kapanması mümkün olduğundan, eve giren gün ışığı istenildiği gibi ayarlanabiliyor. Somfy uzaktan kumandasındaki “MY” fonksiyonu ile tek bir tuşa basılarak önceden ayarlanmış favori konumuna getirilebiliyor. Ayrıca; Somfy’nin akıllı ev çözümleri TaHoma ve Connexoon ile dışarıdayken bile mobil uygulanmadan kontrol etmek ve senaryolar oluşturarak otomatik olarak çalışmalarını sağlamak mümkün oluyor.

Serinleme ve ısınma giderlerinden tasarruf!

Somfy panjur motorları ile yazın güneşli günlerde panjurları kolayca kapatarak evin serin kalması sağlanabiliyor. Diğer yandan kışın soğuk günlerde ise gündüz doğal ısıdan en fazla düzeyde faydalanmak için panjurlar açılıp, gece olduğunda ısıyı eve hapsetmek için zahmetsizce kapatılabiliyor. Böylece doğal gaz ve klima kullanımları azaltılarak faturalardan da tasarruf edilmiş oluyor.

Her projeye uygun çözümler…

Somfy panjur motorları içerisinde, tercih edilen kontrol yöntemine göre kablolu veya kablosuz bağlantı sağlayan seçenekler bulunuyor. Projeleri için en uygun Somfy motorlarını tercih edebilen profesyoneller, panjurların alt ve üst limitlerini de rahatlıkla ayarlayabiliyor. Özel tasarımlarıyla montaj kolaylığı sağlamaları da Somfy panjur motorlarının sunduğu avantajlar arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı