GündemYeni Ürünler

PVC PENCERE VE KAPI PAZARINDA KURALLAR ASAŞPEN INOVA İLE DEĞİŞİYOR

Asaşpen tarafından geliştirilen Inova 76mm orta contalı ve çift contalı pencere sistemleri ve Inova Yalıtımlı PVC Sürme Sistemleri pencere pazarına yeni bir soluk getiriyor. Bugüne kadar elde edilmiş en yüksek ısı yalıtım değerleri ile farklılaşan Inova Sürme Kapı ve Pencere uygulamaları, geniş ve ferah iç mekânlar sunarken 147 mm kasa ve 76 mm kanat genişliği ile ısı ve ses yalıtımından ödün vermiyor, benzer sistemler arasındaki en iyi yalıtım değerlerini sunuyor.

76 mm’lik orta ve çift contalı kapı ve pencere uygulamaları su tahliyesini kolaylaştırıp yüksek sızdırmazlık sağlıyor. Her iki sistemde de, maksimum ısı ve ses yalıtımının sağlanması amacıyla 24, 28, 32, 40, 44 ve 50 mm aralığındaki nitelikli camlar kullanılabiliyor. Sistem, sineklik ve panjur gibi aksesuarlarla birlikte uygulanabiliyor. 3 farklı gövde rengi ve 20’den fazla renk kaplama seçeneği sunan Asaşpen Inova, yapılarda mimari bütünlüğün korunmasına yardımcı oluyor,  üstün performans ve rekabetçi fiyat yaklaşımı ile Türkiye ve Dünya pazarına sunuluyor.

Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenlenen bayi toplantıları ile ürün tanıtımı ASAŞPEN İş Ortaklarıyla paylaşılmaya devam ediyor. Kasım ayında ASAŞ Akyazı Tesisleri ASAŞAKADEMİ etkinlik salonunda düzenlenen toplantısıya Marmara ve Doğu Karadeniz bölgelerinden olmak üzere 100’den fazla ASAŞPEN İş Ortağı katıldı. Pazara yeni bir soluk getiren Inova ile ilgili tüm bilgiler, ASAŞ PVC-Panjur Satış ve Pazarlama Direktörü Tuncay Mutlu ve PVC Teknik Müdürü Hüseyin Yüksel tarafından paylaşıldı.

Ürün tanıtım çalışmalarının bundan sonraki durakları ise Antalya, Adana ve Trabzon olacak.

 

1990 yılında kurulan ASAŞ; Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 2400’den fazla çalışanı ve 80’den fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1990 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile 2017 yılında Türkiye’de İSO 500’de ilk 100’de 62. sırada yer alan, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hizmetlerle bulunduğu her sektöre çözüm üretmekte ve değer katmaktadır.

ASAŞ; Akyazı ve Karapürçek yerleşkesinde, 300.000 m²’si kapalı, toplam 750.000 m²’lik alana kurulu Alüminyum Profil, Kompozit Panel, Alüminyum Yassı Mamul, PVC Profil ve Panjur üretim tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için: Esra Polat / esra.polat@asastr.com / 0216 680 07 80

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı