"Türkiye’nin 55 ilinde, 150 farklı bayimiz ile Assist hizmeti vermeye başladık"

"Türkiye’nin 55 ilinde, 150 farklı bayimiz ile Assist hizmeti vermeye başladık"

Egepen Deceuninck olarak bizler, çalışanlarımız ve tüm müşterilerimiz ile açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratmaktayız. Böylece uzun süreli iş birliktelikleri yaratarak çalışan ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutuyoruz.

Egepen Deceuninck Grup Pazarlama ve Satış Müdürü Tamer Özen ile gerçekleştirdiğimiz röportajda “Satış Sonrası Hizmet” ile ilgili sorularımızı şu şekilde yanıtladı.

Satış sonrası hizmetin, tüketici ve marka sadakati açısından önemini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Satış sonrası hizmet, tüketicinin marka sadakatini güçlendiren en önemli unsurlardan biri. Ürün ve hizmetleriniz ne kadar kaliteli olsa da iyi bir satış sonrası desteğine sahip değilseniz işiniz zorlaşıyor. Tüketici sahip olduğu ürün ve hizmetlerle ilgili daima bir muhatap arıyor. Satış sonrası hizmetler bu anlamda tüketicinin güvenini kazanmanın yanında rekabet karşısında da farklılaşmanızı sağlıyor.

Firmanızın yurt içi ve yurt dışı satış sonrası hizmet politikası hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Egepen Deceuninck olarak yılbaşından bu yana devam eden Assist projemiz kapsamında, Türkiye’nin her yerine yayılan teknik servis bayilerimizle birlikte kullanıcıların PVC ürünlerinde yaşadığı tüm sorunları gideriyoruz. Projemizle Türkiye’nin 55 ilinde, 150 farklı bayimiz ile Assist hizmeti vermeye başladık. Bu projeyle birlikte PVC’lerinde sorun yaşayan kullanıcılara “tek fiyat politikasıyla” hizmet veriyoruz. Tüm kapı ve pencere ürünlerine hizmet veren sistem ile 2 yıllık garanti süresi dolan ürünlerde yaşanılan sıkıntılara da çözüm buluyoruz. Assist projemizi 2017 yılı sonuna kadar Türkiye’nin her yerinde hizmete sokacağız.

Tüketiciden gelen geri bildirimler ve satış sonrası destek, sektörlerin gelişim sürecinde ne kadar etkilidir?

Tüketiciden gelen geri bildirimler ürün ve hizmetlerinizdeki artıları ve eksileri görmenizi sağlayarak gelişmenize yardımcı olur. Egepen Deceuninck olarak bizler, çalışanlarımız ve tüm müşterilerimiz ile açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratmaktayız. Böylece uzun süreli iş birliktelikleri yaratarak çalışan ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutuyoruz. Assist projemize birlikte kalite, güvenlik, çevre ve insana önem vererek takım ruhu ile sektörün gelişmesine de katkı sağlıyoruz.

Müşterilerinizden ürün ya da hizmet konusunda geri bildirimler alıyor musunuz? Bu bildirimlerin ürün gelişiminde nasıl değerlendiriyorsunuz?

Assist projemiz ile ilgili hem bayilerden hem de kullanıcılardan çok sayıda olumlu geri dönüş aldık. Proje kapsamında PVC pencerelerindeki kanat ayarsızlıkları, çift açılım arızası, ısı kaybı, su ve rüzgar girmesi ve buna benzer konularda şikayetler aldık. Bu problemleri eğitimli personel kadromuz ile hızlıca çözdük. Ayrıca bir daha bu sorunların yaşanmaması için de Egepen Deceuninck olarak, tüm bilgileri bir havuzda topluyoruz. Kullanıcılarımızın problemlerini kalıcı bir biçimde çözmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Diğer Roportajlar


reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya
reklamverburaya