GündemYeni Ürünler

SecuForte® Kolay, Farklı, Daha Güvenli

HOPPE, SecuForte® ile yepyeni bir hırsızlık önleme standartı sunuyor. Kolun kapalı veya açık konumlarında, kol ile kol piminin birbirinden ayrılması sonucu kol kendisini otomatik olarak kilitler ve bu eşsiz koruma konsepti sayesinde pencerenin dışarıdan izinsiz şekilde açılmasına karşı etkin bir güvenlik sağlar.

SecuForte® özellikli pencere kolları hırsızlara hiç bir şekilde geçit vermez: Kol açık veya kapalı konumda kol ve kol pimi birbirinden ayrılmış durumda oldu- ğu sürece pencerenin dışarıdan açılmasını neredeyse imkansız hale getirir. SecuForte® özelliği pencere mekanizmasının dışarıdan hareket ettirilmesini ve camı veya çerçeveyi delerek pencere kolunu döndürmek gibi hırsızlık yön- temlerini etkili bir şekilde önler.

Avantajları

• Cam delme, çerçeveyi delme veya mekanizmayı dışarıdan hareket ettirme gibi hırsızlık yöntemlerine karşı koruma

• Kapalı (0°) veya vasistas konumunda (180°) otomatik kilitleme fonksiyonu

• RAL standartları sertifikası

• VarioFit®, yaylı pim özelliği

• Anahtar ile kilitlenebilir model alternatifleri

Yeni koruma prensibi = yeni pencere kolu mekanizması

SecuForte® özellikli kollar diğerlerinden çok farklı olmasına rağmen, kullanımı son derece kolaydır: Pencerenin açılması için öncelikle kol rozete doğru bastırılır. Böylece kolun kilidi açılır ve kol her zamanki gibi hareket ettirilebilir.

Pencere kapatıldığında veya vasistas konumuna getirildiğinde otomatik olarak kilitlenir ve kolu ancak yeniden bastırarak hareket ettirebilirsiniz.

Pencerelerinizde daha fazla güvenlik – SecuForte® çalışma prensibi

SecuForte® özellikli pencere kolları açık veya kapalı konumdayken kendisini otomatik olarak kilitler, yani kol ile kol pimi arasın- daki bağlantı kesilir. Camı veya çerçeveyi delerek kolu dışarıdan çevirerek içeri girmeye çalışacak bir hırsız, kola yüksek kuvvet uygulayarak kolun kendisini döndürebilse bile kol pimini hareket ettiremeyecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı