Yeni Ürünler

SOMFY Motorlu Sistemlerle Perdeleri Hareketlendirin!

Sessiz, pratik ve konforlu…

Dekorasyonun en önemli parçaları arasında yer alan perdeler, akıllı ev ve otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy ile şimdi konfora açılıyor. Perdeleri yerinizden hiç kalkmadan, sadece uzaktan kumanda ya da akıllı telefona basit bir dokunuşla açıp kapatmak olanaklı hale geliyor. Somfy perde motorları, kablosuz ve kablolu model seçenekleriyle evlere ve ofislere teknoloji taşıyor.

Sessiz, pratik ve konforlu…

Somfy motorlu perde sistemleri, kolayca monte ediliyor ve perdeler uzaktan kumanda edilmeye hazır hale geliyor. İster uzaktan kumandadan, ister akıllı telefondan açılıp kapatılabilen perdeler, el ile çekmeye gerek kalmadığı için daha az yıpranıyor ve daha uzun ömürlü oluyor. Şık bir yaşam alanı oluştururken, konfordan ödün vermeye de gerek kalmıyor.

Somfy motorlu perde sistemleri, birçok avantajı daha beraberinde getiriyor. Öncelikle içeriye giren güneş ışığı kolayca kontrol altına alınarak konforlu ortamlar oluşması sağlanıyor. Bu şekilde mesela yaz aylarında içerisi serin kalırken, mobilya ve halılar da güneşin zararlı ışınlarından korunmuş oluyor ve daha az klima kullanımı ile enerji tasarrufu da sağlanıyor. Diğer yandan; Somfy kumandasındaki “MY” fonksiyonu ile tek bir tuşa basılarak perdeler önceden ayarlanmış favori konumuna gelebiliyor. Oldukça sessiz çalışan perde motorları, ofis ve hastane gibi akustik konforun ön planda olduğu projelerde de özellikle tercih ediliyor. Ayrıca; Somfy’nin akıllı ev çözümleri TaHoma ve Connexoon ile de uyumlu olduğundan, perdeleri dışarıdayken bile kontrol etmek mümkün oluyor.

Her projeye uygun çözüm…

Somfy perde motorları içerisinde tirajlı perdelerden stor perdelere, katlamalı perdelerden zebra perdelere, jaluzilerden projeksiyon perdelerine birçok farklı uygulamada kullanılabilecek seçenekler yer alıyor.  Her projeye uygun çözümler sunan Somfy, tirajlı perdelerin pencerelere mükemmel şekilde uyum sağlaması için özel raylar da üretiyor. Pencerelerin şekline göre düz ya da kavisli raylar kullanılabiliyor, tavana ya da duvara monte edilebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı