EtkinliklerGündem

tremco illbruck Avrasya Pencere Kapı Cam Fuarında:

tremco illbruck olarak, İstanbul Avrasya Pencere Kapı ve Cam Fuarları 2020’de hızlı, güvenilir, kolay uygulanır ve son teknoloji ürün ve hizmetlerimizi tanıtmak için 14. Salon 1404 no’lu standımızda sizleri bekliyor olacağız.

Çiftcam sızdırmazlık sistemlerinden hava geçirmez cepheye ve pasif yangın korumasına kadar tüm çözümler

Daha iyi binalar – Başarı ayrıntıda gizlidir

tremco illbruck ile daha güvenilir yapılar. Avrupa, Afrika ve Asya genelinde toplam 1.100’ün üzerinde çalışanı bulunan tremco illbruck, dünyanın önde gelen sızdırmazlık ve kaplama malzemesi üreticilerinden biri olan RPM International Inc.’nin bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Süreçlerimizden elde edilen benzersiz derin bilgi birikimini temel alarak dört teknoloji merkezimizdeki tremco illbruck ekipleri illbruck, TREMCO, Nullifire, Flowcrete ve Vandex markaları için öncü ürünler üretmektedir. Bu markaların nihai amacı her zaman müşterilerimiz için en kaliteli çözüm önerilerini üretmektir.

tremco illbruck olarak sizlere inovatif, sürdürülebilir ve en yüksek kalitede çözümler sunmakta; sizler için daha hızlı, daha güvenli ve kolay kullanılabilecek ürünler üretmekteyiz. Ürünlerimiz en son yasal gereklilikleri karşılamakta – ve hatta bu gerekliliklerin ötesine geçmektedir.

Standımızdaki TREMCO, illbruck ve Nullifire istasyonlarında cevap bulabileceğiniz bazı sorular:

• Strüktürel yapıştırma sistemleri ve çift cam sızdırmazlık sistemlerinde inovatif çözümler nelerdir?

• Camların, cephelerin ve ayrı inşaat bölümlerinin detaylı izolasyon planlamasına nasıl başlarım?

• Hava geçirmezlik ve yangın koruma gereksinimlerini nasıl karşılarım?

tremco illbruck’un sizlere sunduğu yüksek kalite, güvenilir çözümler ve akıllı alternatifler ile projelerinize nasıl değer katabileceğinizi görüşmek için sizi standımıza bekliyoruz. Köln merkezli yenilikçi üreticinin eşsiz TREMCO, illbruck ve Nullifire markaları, kapsamlı hizmetleri ve mükemmel ürünleriyle 4-7 Mart 2020 tarihleri arasında Tüyap fuar merkezinde yer alacaktır. tremco illbruck tüm yenilikleri ile 14. Salon, 1404 no’lu stantta.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı