Gündem

VORNE: Sektörün Ar-Ge Şampiyonu

Pencere ve kapı sistemleri alanının lider markası konumunda olan VORNE, Ar-Ge alanı-na yaptığı yatırımlarla da sektördeki liderlik konumunu sürdürüyor.

Turkishtime Araştırma Merkezi tarafından hazırlanan, ülkemizin en çok Ar-Ge harcaması yapan şirketlerini belirlemeye yönelik “Türkiye Ar-Ge 250” araştırmasının 2018 yılı sonuçlarına göre VORNE, Türkiye’nin Ar-Ge’ye en çok yatırım yapan şirketleri arasında yer alıyor.

Yeniliğe Açılan Pencere

Kurulduğu günden itibaren, üstün kaliteli, yenilikçi ürünler üreten VORNE, Ar-Ge ve inovasyona verdiği önemi sürdürmeye devam ediyor. VORNE, kullandığı son teknoloji sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarına en hızlı ve doğru bir şekilde cevap vermeyi hedefleyen yenilikçi ürünler üreterek, pencere ve kapı sistemleri alanında  yüksek standartlarda uzun ömürlü, fonksiyonel ve konforlu ürünleri sayesinde kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

VORNE Ürünlerini Deneyimleme Şansı

VORNE, 2020 yılı içerisinde İstanbul’da 4 – 7 Mart 2020 tarihlerinde Avrasya Pencere fuarına, Nürnberg’de ise 18 – 21 Mart 2020 tarihleri arasında Fensterbau Frontale pencere, kapı, cephe fuarına katılarak ürünlerini daha yakından görmek isteyen ziyaretçilerini standlarında ağırlayacak. Bu sayede, VORNE ürünlerini deneyimleme şansına sahip olacak ziyaretçiler son teknoloji kullanılarak üretilen pencere ve kapı sistemlerini de daha yakından inceleme fırsatı bulacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı