GündemYeni Ürünler

Yılmaz Makine Olarak, Eğitim Filmlerimiz Yayında!

Makinelerimizin kurulumunu, operasyon işlemlerini, bakım ve onarımlarını kapsayan eğitim filmlerimiz sayesinde daha hızlı sonuçlar alınacaktır.

İş ortaklarımızın ve son kullanıcılarımızın işlerini kolaylaştırmak ve daha hızlı cevaba ulaşabilmeleri adına hazırlamış olduğumuz eğitim filmlerini yayınlamaya başladık.

Youtube kanalımızda makine kurulum kısımlarının yayınlandığı videolar sayesinde teknik servis hizmeti almadan kurulum yapılması artık çok kolay.

Makinelerimizin kurulumunu, operasyon işlemlerini, bakım ve onarımlarını kapsayan eğitim filmlerimiz sayesinde daha hızlı sonuçlar alınacaktır.

Servis hizmeti almadan onarım işlemi son tüketici tarafından giderilmesi adına hazırlanan eğitim filmlerinde talebe göre çözüm videoları gönderilecektir.

Satış Sonrası Destek bölümümüz ile Whatshap destek hattından iletişime geçerek makinede oluşan problemi aktararak size çözüm filmini göndermesini isteyiniz, servis hizmeti almadan daha hızlı şekilde çözüm elde edebilirsiniz. Satış Sonrası Destek Whatshap Hatlarımız aşağıda belirtilmiştir.

Türkiye Whatshap Hattı: +90 533 301 96 60

Yurtdışı Whatshap Hattı: +90 533 052 79 43

Satış Sonrası Hizmet Kartları Satışta!

Satış sonrası hizmetlerimizi daha kolay ve erişebilir hale getirmek için geliştirdiğimiz kart hizmeti sayesinde, en az şekilde zahmet gösterip, en iyi şekilde hizmet almanın keyfini çıkartın.

Satış Sonrası Destek Hizmet kartı bayilerimize ve müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesini daha da artırmak için geliştirdiğimiz üç farklı seçeneği bulunan (Platinium, Gold, Silver) bayilerimize ve müşterilerimize özel ayrıcalıklar sunan hizmettir.

Direkt olarak hızlı bir şekilde servis hizmeti almanız için geliştirilen kart sisteminde; Kart modellerinden seçeceğiniz kart modeline göre; yol ve konaklama gibi detaylar ile uğraşmadan hızlıca servis hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca yedek parçalarda, Silver Card modelinde %10, Gold Card modelinde %15 indirim fırsatı Platinium Card modelinde ise hem yedek parça, hem de servis ücretinde %20 indirim fırsatı sunulmaktadır.

Üstelik Platinium ve Gold Card’ın sunmuş olduğu avantaj sayesinde 1 kereliğe mahsus genişletilmiş eğitim programı için yol ve konaklama masrafları Yılmaz Makine’ye aittir.(Eğitim Programı 1 kişi için geçerlidir.)

Birçok avantaj imkanı sunmakta olan Satış Sonrası Hizmet Kartları modellerinden sizlere uygun olanı seçebilir ve/veya müşterilerinize önerebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı