2019 Avrasya Pencere Fuarın da Yeni Ürünlerimiz İlgi Odağı Oldu

Yeni ürünlerimiz Fıratpen, Winhouse, Gedizpen markalarımızla katıldığımız Pencere Fuarı’nda ilgi odağıydı. Her sene farklı bir yeniliği sektörün beğenisine sunan Fırat başarılı bir fuarı daha geride bıraktı.

20. Uluslararası Pencere Fu­arına geçen sene olduğu gibi Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen markalarıyla 1102 m2’lik standıyla 8. salonda katılan Fırat, yeni ürünleriyle sektör profesyonel­lerinin buluşma noktası ve ilgi oda­ğıydı. 6-9 Mart tarihleri arasında TÜ­YAP’ta gerçekleşen fuar sektörün nabzını tutarken Fırat gerek iç pa­zar gerekse ihracat hedefleri anla­mında başarılı bir fuarı daha geride bıraktı.

Fuarla birlikte sektörün beğenisine sunulan Fırat’ın yeni ürünleri Giyo­tin, Shutterbox Panjur Sistemleri, Selenit Hollanda kasa ve orta ka­yıttan uygulanan cephe sistemi, Zenia ve 75’lik sürme köşe uygula­maları ve ihracat departmanı için bölgelere özel tasarlanan yeni seri­ler tüm pvc profil serileri sektör tem­silcileri, mimarlar ve müteahhitler tarafından büyük ilgi gördü. Özel­likle dar açıklıklarda sürme kolaylığı sağlayan Giyotin Sistemi ve yüksek geçişler için özel pvc cephe uygu­laması tüm ziyaretçilerin yakından incelediği ürünlerdi. Yeni tasarım Shutterbox monoblok sistemler 2 farklı kutu ölçüsüyle sektörün beğe­nisine sunuldu.

Yeni ürünlere ek olarak Elegance 80, Selenit 75, Selenit 75 Hollanda ve Fransız Kasa, Zenia Hebeschie­be, Zenia Slide, Selenit eşik Sistemi, Garnet 70, sürme sistemleri ve ihra­cat serilerini de sergileyen Fırat’ın yenilikleri ve ürün çeşitliliği farklı çö­zümler bekleyen müşterilerin bek­lentilerini karşıladı.

80 mm kasa ve kanat genişliği, op­siyonel A sınıfı et kalınlığı, 3200 Pa emniyet testinde rüzgar yükü ve 9A sınıfında su sızdırmazlığının 50. Katta bile sağlandığı gerçek 3 con­talı ilk ve tek PVC Pencere Sistemi Elegance 80, 75 mm kasa ve kanat genişliğine sahip 6 odacıklı, opsiyo­nel 3 contalı ve A sınıfı et kalınlığına sahip Selenit 75, tüm noktalarda EPDM Conta ile % 100 yalıtım sağla­yarak Türkiye’nin her bölgesine sür­me konforu yaşatan yeni ürünümüz Zenia Hebeschiebe ve Zenia Slide, 70’likte sektörün kusursuz serisiyle yeni bir dönem başlatan Garnet 70 ziyaretçilerden tam not aldı. Fırat standında en fazla ilgi çeken ürün­ler ise yeni tasarımlarıyla Giyotin Sistemi, Shutterbox Panjur Sistemleri ve özel pvc cephe uygulaması idi. 2020’de pvc pencere sektöründe daha büyük yeniliklerle görüşmek üzere.

Bir Yorum Yazın..