2019 Kapı ve Pencere Fuarı ve Sonuçları

Bu yılki Kapı ve pencere fuarı için yoğun bir hazırlık yaptık. Beklentilerimiz; genel ekonominin gidişatından kaynaklı yoğunluğun az olacağı yönünde olmasına rağmen beklentilerin üzerinde bir ziyaretçi ile karşı karşıya kaldık

Bu yılki fuarın handikapı; di­ğer yılların aksine yerel se­çimlerin gölgesinde Kapı ve pencere fuarına girilmiş ve bu­nun yansıması olarak iç pazardaki sıkışıklık fuardaki ziyaretçi sayısına da yansımıştır. Fakat dış piyasa­daki kur hareketliliğinden kaynak­lı ziyaretçi sayısı da iç piyasanın aksine yoğun olarak yansımıştır. Windoform olarak gelen ziyaretçi profiline baktığımızda siparişe yö­nelik hazırlıklı gelen ziyaretçilerin yoğunlukta olduğunu gördük. Bu ziyaretçilerimizin bir kısmı ise bizim daha önce çalışma yapmadığımız ülkelerden gelen ziyaretçiler olması bizi sevindirdi.

Bu yılki fuara her yıl olduğu gibi ; daha doğrusunu söylemek gerekir­se yenilikçi bir firma olmanın öncü­lüğü ile yine yeni ürünlerle katıldık. Bu yıl ki yenilik Kapı kollarında yapı­lıdı.YenilikKapı kollarında Türkiyede ilk olan ÜÇ YAYLI sistemi geliştirmek­le başladık. Kapı kollarında gör­düğümüz kadarı ile yaşanan yay sıkıntısını bu sayede yeni bir sistemle ve bir ilk olarak kullanıma sunduk. Bunun yanısıra 30 mm DAR AYNA diye tabir edeceğimiz bir ZAmak döküm kapaklı ayna ürünümüzü de ilk defa fuarda sergiledik. Bu iki yenilik fuarda bize oldukça po­zitif bir avantaj sağlamış oldu ve yeni pazarlara girmemize de vesile oldu.

Bu fuarda 30 mm Dar ayna kapı kollarında 6 model olarak müşte­rilerimize sunduk ve özellikle POZ­NAN kapı kolunda oldukça beğeni topladık.

Her geçen gün iç piyasada ve dış pazarda daha olumlu yaklaşımlarla ilerlemekteyiz. Ürünlerimize taleple­ri bu gibi ulusal fuarlara katılımları­mızda daha net gözlemlemekte­yiz. Rakiplerimizde bulunmayan ürünler ve bizim yapmış olduğumuz her türlü yenilikler bize yeni pazarlar ve yeni müşteriler kazandırmakta. Buna akustik kollarda model sayı­mızı artırarak da ilaveler yapmak­tayız.

Bir Yorum Yazın..