ALCOR – II C İle Gücü, Hızı ve Teknolojiyi Keşfet!

Verimliliği arttıran yüksek kesim ve işleme kapasitesi, yüksek hızda eksen hareketleri ve firesiz kesim imkânı sunan ALCOR – II C ile gücü, hızı ve teknolojiyi keşfedin.

10 eksenli CNC işleme merkezi olan ALCOR – II C birbirinden bağımsız olarak çalışabilen üniteleri sayesin­de en az zamanda en yüksek veri­mi elde edilebilmesi için tasarlandı. PVC ve alüminyum profillerin kesim, freze, su tahliye kanalı açma, delme, markalama işlemlerini bir arada ya­parak kullanıcısına kaliteli çözümler sunuyor. ALCOR – II C farklı açılarda konumlanmış 4 adet spindle motoru sayesinde profilin 4 yüzeyinde sınırsız işlem yapabilme imkânına sahip. Üst spindle 0° – 45° açıları arasındaki her açıda işlem yapabilirken, ön spindle 45° – 135° açıları arasındaki tüm açı­larda işlem yaparak profil üzerinde işlem esnekliği sağlıyor.

Daha fazla verim odağıyla tasar­lanan ALCOR – II C, 10 adet profil besleme kapasitesi ve seri işleme im­kân sağlayan konveyör yapısıyla ve­rimli bir çalışma fırsatı sunarken, 30° ile 150° arasındaki her açıda kesim yapabilen 550 mm çapında testere­ye sahip kesim ünitesiyle kullanıcıları­na geniş kesim imkanı tanıyor.

Windows tabanlı, dokunmatik ek­ranlı endüstriyel PC ve kolay kulla­nılabilen pratik ara yüzü, uzaktan erişim ve ağ bağlantısı, Ethernet ve USB üzerinden veri aktarımı gibi tek­nolojik özellikleriyle büyük kolaylık sağlıyor.

Bir Yorum Yazın..