Avrasya Pencere Fuarı’nda Egepen Deceuninck rüzgarı esti

PVC sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda ürünlerini sergiledi

Türkiye’nin Penceresi’ Egepen Deceuninck, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstan­bul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fu­arı’nda başta Legend ve Legend Sürme olmak üzere tüm sistemlerini ve yeni çıkartmış olduğu metalik antrasit gri ve titanium sand renk­lerini sergiledi. Bu yıl 20’ncisi düzen­lenen, bölgenin en büyük ve en önemli pencere fuarı olma özelliği­ni gösteren Avrasya Pencere Fuarı, 100’ün üzerinde ülkeden 60 binin üzerinde sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerini bir araya getirdi.

“Sektör liderleriyle iş birliklerimizi güçlendiriyoruz”

Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, fuara dair yaptığı açıklamada, 20. Avrasya Pencere Fuarı’nın sektör açısından önemli bir organizas­yon olduğuna değindi. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden biri olan Egepen Deceuninck olarak, Türkiye’deki PVC sektörünün geli­şimi için gerçekleştirilen tüm orga­nizasyonları desteklediklerini ifade eden Özen, “Yerli ve yabancı lider sektör firmalarının yer aldığı fuar­larda yeni trendlerimizi sergiliyor, sektör liderleriyle iş birliklerimizi güç­lendirmeye yönelik yeni çözümler geliştiriyoruz. Bu nedenle, dünyanın en önemli pencere fuarlarından biri olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere Fuarı’nda ısı ve ses yalıtı­mında en etkili ürün olan Legend ve Legend Sürme Sistemlerimizi ayrıca Türkiye’nin 55 ilinde 150 ba­yimizle hayata geçirdiğimiz, sektör­de bir ilk olan Assist projemizi tanıt­tık. Ürünlerimize fuardaki ilgiden de oldukça memnun kaldık” dedi.

Bir Yorum Yazın..