Best Makina, Tüyap Avrasya Cam Fuarına Katıldı

Sektörde 20. yılını başarıyla tamamlamış olan Best Makina, 6-9 Mart tarihleri arasında 9.‘su düzenlenen Avrasya Cam Fuarı’nda ziyaretçileri ile yeniden bir araya geldi.

4 kıtada 85 ülkeye ihracat yapan Best Makina 1050 m2 lik standında, dikey cam zımparalama makinası, otomatik dikey cam rodajlama makinası, servo panel presli otomatik yıkama ve birleştirme hattı, pnömatik panel presli otomatik yıkama ve birleştir­me hattı, yatay cam yıkama maki­nası, otomatik çift kompenantlı ser­vo motor tahrikli macun pompası, dikey kaplama sıyırma makinası, otomatik çita kesme makinası, oto­matik çita bükme makinası, oto­matik nem alıcı dolum makinası, yatay butil makinası, çift kompe­nantlı hidrolik macun pompası, te­leskopik kollu çift kompenantlı hid­rolik macun pompası, soğutucu, yükseklik ve hız ayarlı döner sehpa gibi ürünlerini sergileyerek ziyaretçi­lerinden büyük ilgi gördü.

Isı yalıtımlı cam imalat makinaları konusunda kuruluşundan bu yana kalitesinden ödün vermeden müş­terilerine ihtiyaçlarına uygun özel tasarım makinalar sunan Best Ma­kina, yeni işbirlikleri için yatırımlarına ve gelişen teknolojiyi yakından ta­kip ederek inovasyon çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın..