Beta Kimya A.Ş., Yeni Ürünlerini Avrasya Pencere Fuarı’nda Sergiledi

Kimya sektörünün öncü şirketlerinden BETA Kimya A.Ş., 6-9 Mart 2019 tarihlerinde Avrasya Bölgesi’nin pencere, cephe sistemleri, cam ve kapı alanlarındaki lider fuarlarından Avrasya Pencere 2019’da inovatif ürünleriyle boy gösterdi. APEL PF 370 Kapı & Pencere Köpüğü ve APEL High Tack’n yanı sıra yeni ürünler MitreApel FLEX, MitreApel BK355 ve BK855 de Avrasya Pencere 2019’da sektör profesyonellerinin beğenisini topladı.

Türkiye’nin en büyük yapıştırıcı ve tutkal üreticilerinden BETA Kimya A.Ş., pencere, kapı ve cephe sistemlerine hitap eden en yeni ürünlerini Avrasya Pencere 2019’da tanıttı. 6-9 Mart 2019 ta­rihlerinde Tüyap – İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen fuarda, kapı & pencere köpükleri, MS teknolojisine sahip hibrit yapış­tırıcılar, silikonlar, mastikler ve özel yapıştırıcı ürünlerini tanıtan BETA Kimya A.Ş., akılcı çözümleriyle bü­yük ilgi gördü.

Kusursuz montaj ve dolgu için APEL PF370 Kapı & Pencere Köpüğü

Kapı ve pencere montaj uygula­malarına yeni bir soluk getiren APEL PF370 Kapı ve Pencere Köpüğü, düşük genleşmeye sahip özel for­mülüyle şişme, çekme ve çarpılma sorunlarını ortadan kaldırıyor. Düşük genleşmesi sayesinde dar boşluk­larda kasma ve zorlamayı engel­leyen APEL PF370 Kapı ve Pencere Köpüğü, uygulandığı bölgenin for­munu alarak tüm boşlukları kusur­suz doldurma imkanı sunuyor.

APEL PF370 kapı ve pencere ka­salarının montajında, binalarda oluşan çatlaklar ile boşlukların dol­durulmasında, kalorifer petekleri, elektrik tesisatları, sıcak ve soğuk su borularının çevresinde izolasyon amaçlı kullanılabiliyor. APEL High Tack ile üstün yapışma ve ekstra sızdırmazlık

BETA Kimya A.Ş. tarafından gelişti­rilen MS Polimer teknolojisine sahip yeni hibrit yapıştırıcı APEL High Tack, sektörün uzun yıllardır aynı üründe buluşmasını beklediği yapıştırıcı ve sızdırmazlık özelliklerini bir arada sunuyor. APEL High Tack pek çok farklı türdeki ürünün duvarlara zarar vermeden yapışmasına ve anında tutunmasına olanak sağlıyor. APEL High Tack boyanabilir olmasının yanı sıra iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da kullanılabiliyor. APEL High Tack geleneksel ev sili­konu ve poliüretan mastiğin üstün özelliklerini bir arada sunuyor.

Fuar boyunca kapı, pencere, cam ve cephe sistemlerine dair akıl­cı fikirler sunan pratik uygulama detaylarının da sergilendiği BETA Kimya A.Ş. standında, Mercury Po­liüretan Sıvı Çivi ile yeni ve inovarif ürünler; MitreApel FLEX, MitreApel BK355 ve BK855 de sektör profesyo­nelleri tarafından büyük ilgi gördü.

Bir Yorum Yazın..