CamOda Avrasya Pencere Fuarında Yeni Ürünü Vista Quadro’yu Tanıttı

Türkiye’de ilk kurumsal cam balkon markası olan CAMODA, Avrasya Pencere fuarında uygulandığı alana kesintisiz görüş imkanı yaratan inovatif ürünü Vista Quadro’yu tanıttı.

Deceuninck Grubu’nun uluslararası gücünü ar­kasına alan cam balkon sistemlerindeki ilk kurumsal marka CAMODA Cam Balkon Sistemleri katlanır, sürme, hareketli küpeşte ve dış mekan perde ürün grupları ile dikkat çekti.

Katlanır cam balkon sistemlerin­den; cam panelleri her iki tarafa toplanıp katlanabilen çift cam­lı uygulaması ile Bella, tek camlı uygulama seçeneği ile Eco Bella, uygun cam kullanımıyla ısı yalıtımı sağlayarak her mevsimde balkon keyfi yaşamanızı sağlayan Consen­sus’un yanı sıra sürme cam balkon sistemlerinden tutamak tasarımı ile kolay kullanım sağlayan Vista Slider, üçlü cam uygulaması ile Vista Uni­co ve uygulandığı alana kesintisiz görüş imkanı yaratan yeni inovatif ürünü Vista Quadro’yu tanıttı. Yeni yaşam alanları yaratarak mekanla­ra değer katan biyoklimatik tente, hem içeride hem dışarıda olma imkanı sağlayan hareketli küpeşte ve farklı renk seçenekleri ve görsel baskı imkanı olan dış mekan perde sistemleri ziyaretçilerin ilgisini topla­dı. Camoda Cam Balkon sistemleri estetik ve tasarımı bir arada su­nan ürün grupları ile fuar süresince sektör profesyonellerinin ilgi odağı oldu.

Bir Yorum Yazın..