CMS Makine Olarak, Türkiye’de Cam Makinası Üreticiliğinde Lider & İlklerin Öncü Markasıyız

Ürün gamımız son derece geniş. 50 ana üründen türetilmiş 200 ürün çeşidimiz söz konusu. Bu da sektörümüzün bütün ihtiyaçlarının neredeyse markamızca karşılandığını göstermektedir.

CMS Makine Yurtiçi Satış ve Pazarlama Sorumlusu Burhan Sünbül ‘‘Fuar Son­rası Değerlendirme’’ konulu röpor­taj sorularımızı şu şekilde yanıtladı;

Avrasya Pencere 2019 Fuarı firma­nız için nasıl geçti? Bilgi alabilir mi­yiz?

Öncelikle şunu belirtelim. Avras­ya Cam fuarı 2019, 4 günlük süre içerisinde büyük bir ilgi ile karşı­landı. Fuarın her açılış gününde kapı önünde kuyruklara rastlamak mümkündü. Ayrıca gün boyunca fuar alanının hayli kalabalık oldu­ğunu da belirtmek gerekiyor.

Sadece bu görüntülere bakarak bile Türkiye’de cam sektörünün çok daha iyi yerlere geldiğini söy­lemek mümkün. Ziyaretçi kitlesi arasında yurt dışı ve yeni yatırım­cıların fazla olması gelecek an­lamında da umut vaat ediyor.

Avrasya Pencere 2019 Fuarı’nın zi­yaretçi profili hakkında neler söy­lemek istersiniz?

Firma olarak son birkaç yıldır Tüyap Cam Pencere Kapı Fuarı’na katılan ziyaretçi profilinin; bilinçli, ne istedi­ğini bilen, ilgilendiği ürünle alakalı tüm fizibilitesini fuara gelmeden yapmış, fuar esnasındaki görüşme­lerini bu doğrultuda gerçekleştiren bir yapıya sahip olduğunu görüyo­ruz. Bu durum da fuarlarımızın daha verimli geçmesini sağlıyor.

Fuarda ilgi gören ürünleriniz hak­kında bilgi alabilir miyiz?

Avrasya Cam fuarında cam işleme ve yalıtımlı cam üretimi imalatı ya­pan bir firmanın ihtiyacı olan tüm makineleri sergiledik. Özellikle id­dialı olduğumuz yüksek teknolojisi ve kalitesiyle tüm müşterilerimizin inanılmaz memnun kaldığı gördük. Yeni ürünümüz Servo Kontrollü L Tipi Çift Kenar Rodaj Hattı ve Konveksi­yonel Düz Cam Temperleme Fırını yine aynı şekilde çok yüksek kali­teye sahip olan, performansından memnun olduğumuz Otomatik Cam Kesim Hatları ve Panel Presli Yıkama Hatlarımızla ile cam işleme ve yalıtımlı cam imalat parkurunu tamamlayan tüm makinelerimizi fuarda değerli müşterilerimize sun­muş olduk.

Fuardan sonraki hareketliliğin sek­töre ve firmanızın satışlarına yapa­cağı etki hakkında neler söylemek istersiniz?

TÜRKİYE’de Cam Makinesi üreti­ciliğinde LİDER & İLKLERİN ÖNCÜ markasıyız. Yerli ve yabancı bir çok katılımcının bulunduğu Avras­ya Cam Fuarı’nda pek çok yeni iş birlikleri doğuyor. 4 gün süren fuar boyunca gördüğümüz talepten ol­dukça memnunuz. Yeni ürünlerimiz cam işleme ve yalıtımlı cam üretim sektörünün dikkatini çekiyor. Bu nedenle pek çok markaya göre yaptığımız yenilikler ve ürünlerimizin kalitesi CMS Makine olarak bizlerin tercih edilmemizi sağlıyor.

Önümüzdeki dönemde katılım göstereceğiniz yurt içi ve yurt dışı fuarlar bulunuyor mu?

2019 Yılı içerisinde yurt dışı bir çok fuarda bulunacağız. Son olarak neler söylemek istersi­niz?

Öncelikle büyük bir emek harca­yarak fuara katılıp ürünlerini sergi­leyen tüm katılımcıların fuar sonra­sının da kendileri için hayırlı ve güzel geçmesini dilerim.

Ayrıca bu fuarımızda da bizleri yal­nız bırakmayarak, bizlere destek olarak standımızın inanılmaz bir şe­kilde yoğun olmasını sağlayan tüm değerli müşterilerimize teşekkürleri­mizi sunarız.

Bir Yorum Yazın..