Egepen Deceuninck Enerji Maliyetlerini Düşürüyor

‘‘Enerji Tasarrufu Uygulaması’ ile kullanıcılar yıllık kazancını hesaplayabiliyor’’

Egepen Deceuninck’in, ‘Ener­ji Tasarrufu Uygulaması’ ile enerji maliyetleri düşüyor. Coğrafi konum, mevcut doğrama tanımları, ısınma ve soğuma bilgi­lerine göre ısı grafiği veren uygula­mayla, para tasarrufu miktarını kul­lanıcıların kendisi belirliyor. Egepen Deceuninck’in uygulaması ile yıllık ısıtma ve soğutma kazançları tespit edilebiliyor.

Enerji kaynaklarının hızlı ve kontrol­süz şekilde tüketilmesi enerji mali­yetlerini yükseltiyor. Özellikle kış ön­cesi ısı yalıtımı ve enerji tasarrufunu gündemine alan kullanıcılar için Egepen Deceuninck Enerji Tasarru­fu Uygulaması’nı öneriyor. Egepen Deceuninck’in dayanıklı, emniyet­li, maksimum ısı yalıtımı sağlayan özel conta sistemli PVC pencere sistemlerini kullanmak, binalarda ısı kaybını önlemenin en etkili çözümü oluyor. Egepen Deceuninck’in üs­tün teknolojik performansla üretti­ği PVC pencere ve kapı sistemleri, kullanıcıların hem bütçesine hem konforuna hitap ediyor.

Yıllık ısıtma ve soğutma kazançları görülebiliyor

Enerji Tasarrufu Uygulaması sayesin­de, mevcut doğrama ile Egepen Deceuninck PVC doğrama sistem­leri arasında karşılaştırma yaparak yıllık ısıtma ve soğutma kazançları grafik halinde TL olarak sunuluyor. Bu değerler, enflasyon kriterlerini de göz önünde bulundurarak 10 yıllık kazanç tablosu halinde kullanıcı­larla paylaşılıyor. Coğrafi konum, mevcut doğrama tanımları, ısıtma ve soğutma tipleri gibi çeşitli verile­re göre hesaplanan Enerji Tasarru­fu Uygulaması ile kullanıcılar enerji kaybı ve bütçe kazancı gibi bilgileri görebiliyor, tasarruf miktarını kendi­leri belirleyebiliyor.

Bir Yorum Yazın..