Egepen Deceuninck Sineklikleri Sayesinde Pencerenizi Güvenle Açın

Türkiye’nin penceresi Egepen Deceuninck’in her çeşit doğrama üzerine rahatça monte edilebilen sineklikleri sayesinde yaz aylarının önemli sorunlarından sineklerle mücadele konusu tamamen ortadan kalkıyor

Yaz mevsiminde, artan aşı­rı sıcaklar ve sinekle mü­cadele yaşam konforunu olumsuz yönde etkileyen faktörlerin başında geliyor. Ayrıca, sineklere karşı geliştirilen ilaçlı yöntemler, or­tamda ilacı soluyan insanların sağ­lığına zarar verebiliyor. Sineklerle mücadelede en zararsız çözümü sunan Egepen Deceuninck’in si­neklikleri sayesinde bu sorun orta­dan kalkıyor ve kullanıcılar pence­relerini güvenle açabiliyor.

Egepen Deceuninck sineklikleri ile yazın keyfini çıkarın

Sineklikler sadece sineklerden ko­rumuyor, pencereler ve kapıların rahatça açılarak mekanları sağlıklı havalandırmaya da olanak sağ­lıyor. PVC profil sektörünün en ge­niş ürün yelpazesine sahip Egepen Deceuninck’in ürettiği sineklikler de mekana ve doğrama tercihi­ne göre sürme ya da içe açılan modelleriyle öne çıkıyor. Sineklikler; ahşap, alüminyum ve PVC gibi her çeşit malzemeden üretilen doğra­maların üzerine rahatlıkla monte edilebiliyor ve her renk lamine ren­ge uygulanabiliyor.

Bir Yorum Yazın..