Egepen Deceuninck Sürme Sistemleriyle Estetik ve Yüksek Performans Bir Arada

Türkiye’nin önde gelen PVC kapı ve pencere üreticisi Egepen Deceuninck’in yazın sıcağı kışın ise soğuğu engelleyen sürme sistemleri ile bu yaz çok daha serin geçecek. Egepen Deceuninck’in geliştirdiği sürme sistemleri, ses ve ısı yalıtımında üstün bir performans sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda estetik tasarımları, mekanlara olan uyumu ve çevre dostu olmalarıyla da fark yaratıyor.

Sektöre getirdiği yeniliklerle Türkiye’nin öncü PVC kapı ve pencere sistemleri üre­ticisi Egepen Deceuninck, sürme sistemleri ile tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Isı ve ses yalıtımı açısından sağladığı faydaları, geniş renk ve ürün yel­pazesi ile bir araya getiren Egepen Deceuninck’in sürme sistemleri, kul­lanıcılara üst düzey bir performans­la birlikte estetik ve ferah mekânlar da yaratıyor.

Egepen Deceuninck Sürme Sis­temleri’yle evler koruma altında

Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen ve IFT Rosenheim Labo­ratuvarı tarafından Türkiye’nin ısı ve ses yalıtımında en iyi ürünü seçilen Legend Sürme Sistemi kusursuz ses ve ısı yalıtımının yanı sıra, mekan­lara yer kazandırması, kullanım kolaylığı, geniş açıklıklarda uygula­nabilme özelliğiyle de öne çıkıyor. Sisteme özel contaların kullanıldığı HS 76 PVC Sürme Sistemi’nde ise hem profillerde hem de detaylar­da izolasyon kavramı ön planda tutuluyor. PVC Sürme Sistemi’nde sürme kasa, sürme pervaz kasa, sineklikli sürme kasa, üç ray kasa, sabit sürme kasa ve sabit sürme pervaz kasa kullanımı ile tüketicile­re birçok farklı çözüm sunarak dik­katleri üzerine çekiyor.

Egepen Deceuninck’in sürme sis­temleri ses ve ısı yalıtımında üstün performansları, mekanlara uyumlu estetik tasarımları ve çevreye du­yarlı özellikleriyle öne çıkıyor. Uzun ömürlü olan ve az bakım isteyen ürünler, vadelerini doldurduğu anda yüzde 100 geri dönüştürü­lebiliyor ve yeniden işlenebiliyor. 15 farklı renk alternatiflerine sahip olan ürünler, mekânlara yepyeni bir atmosfer kazandırıyor.

Bir Yorum Yazın..