EMF Yapı Olarak, Egepen Deceuninck Beklentilerimizi Fazlasıyla Karşılıyor

Bizler, fabrikalar ve uygulamacılar arasında köprü olduğumuzdan dolayı hızlı üretim yapan, ürün gruplarından farklılaşan ve çözüm odaklı üretici firmaları tercih ediyoruz

EMF Yapı Firma Ortağı Erdal ÖZAYDOĞDU röportaj soru­larımızı şu şekilde yanıtladı;

Röportajımıza başlarken sizi tanı­yabilir miyiz?

1977 yılında Diyarbakır’da doğ­dum. İlk, orta ve lise eğitimimim ardından üniversiteyi de Diyarba­kır’da bulunan Dicle Üniversitesi’n­de tamamladım . İşletme fakülte­sini okurken iş hayatına da adım attım ve bir işletmenin genel olarak işleyişi ve yapısı hakkında bilgi sahi­bi oldum. Daha sonra PVC sektörü­ne girdim ve 15 yıldır da bu sektör­de hizmet vermekteyim.

Firmanızın yapılanması hakkında bilgi verir misiniz?

EMF Yapı olarak, Diyarbakır mer­kezli 2 adet 3 ortaklı şirketimiz bulunmaktadır. Şirketimiz geniş bir bölgesel alana hakim bulunu­yor. Bu bölge içinde; Diyarbakır, Elazığ, Tunceli, Adıyaman, Bingöl, Bitlis, Muş, Van, Şırnak, Mardin, Şanlıurfa, Batman, Siirt il ve ilçeleri yer alıyor.

Hangi ürün gruplarınız ile sektöre hizmet vermektesiniz?

İnşaat malzemeleri sektöründe, PVC profil, PVC aksesuarları, alü­minyum profil ve aksesuarları, alü­minyum kompozit ve cephe profil­lerinin toptan satışını yapmaktayız. Legend, Zendow, Everest Max, Fu­sion, pencere ve kapılarımızda kullanılan başlıca kullandığımız serilerimiz arasında bulunuyor. Ay­rıca evlerin hem dekoratif hem de farklı ihityaçlarını gideren Storbox (panjur), kepenk, sineklik ve de de­kor lambri de ürün gamımız içinde bulunuyor. Tüm bunlarla birlikte Tür­kiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip sürme sistemlerimiz ile doğa­dan esinlendiğimiz 16 farklı seçene­ği ile yaşanılan tüm mekanlara bir çok dekoratif çözümler sunuyoruz.

Bayisi olduğunuz markalar ve bu markaları tercih etme sebepleriniz nelerdir?

Egepen Deceuninck, Asaş Alümin­yum, Ender Alüminyum, Asaş Kom­pozit, Akpen Plastik A.Ş., Aso Sana­yi, Soudal A.Ş. ,Seçil Conta bayisi olduğumuz markalardır. Çalıştığımız her marka, sektörümüzün önde gelen firmaları olup ürün yelpazele­ri geniş, kaliteden ödün vermeyen ve en önemlisi de hizmet konusun­da bizlere en iyi hizmeti veren mar­kalardır.

Bizler, fabrikalar ve uygulamacılar arasında köprü olduğumuzdan do­layı hızlı üretim yapan, ürün grupla­rından farklılaşan ve çözüm odaklı üretici firmaları tercih ediyoruz. Ça­lıştığımız markaların müşteri odaklı yaklaşımı, sahip olduğu yüksek tek­noloji ve kalite anlayışı ana tercih sebebimizdir. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticisi olan Egepen Deceu­ninck, bu beklentilerimizin tümünü fazlasıyla karşılamakta ve bizlere her geçen gün yaptığı yenilikler ve çalışmalar ile destek vermektedir.

Bir Yorum Yazın..