Farklı Renk Seçenekleriyle Mekanlara Yepyeni Bir Görünüm Kazandıran Pencereler, Egepen Deceuninck’de

Mekanlar, Egepen Deceuninck sayesinde artık yalnızca beyaz renk PVC’lere sahip olmak zorunda değil. Pencerelerinde hem kalite hem de estetiği tercih eden herkes, Egepen Deceuninck’in farklı renk seçeneklerinden oluşan PVC kapı ve pencere sistemleriyle evlerine yeni bir görünüm kazandırıyor.

Uzun ömürlü yapısı, ses ve ısı yalıtımındaki başarısı ve tüketici dostu özellikleriy­le Türkiye’nin en çok tercih edilen PVC markalarından Egepen De­ceuninck, daima kalite ve estetiği bir arada sunuyor. Türkiye’nin PVC devi Egepen Deceuninck PVC pencere ve kapılar, bir pencere­den beklenen ses ve ısı yalıtımını sağlamanın yanı sıra estetik görün­tüsü ile de kullanıcıların beklentileri­ne yanıt veriyor.

Her yapıya ayrı kimlik kazandırıyor

PVC sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, doğadan ilham aldığı 15 farklı renk seçene­ğiyle evlerin havasını ve tarzını de­ğiştiriyor. Krem, antik meşe, kiraz, altın meşe, winchester, budaklı winchester, fındık, vizon, antra­sit gri, koyu meşe, venge, gümüş, kül siyahı ve yeni çıkartmış olduğu metalik antrasit gri, titanium sand gibi renk alternatiflerine sahip PVC kapı ve pencereleriyle Egepen Deceuninck, her yapıya ayrı birer kimlik kazandırarak ferah bir görü­nüm sağlıyor.

Bir Yorum Yazın..