Garnet Serisi İle İşleme Gücü En Üst Seviyede!

GARNET serisinin en çok tercih edilen üyeleri GARNET XS ve GARNET XS4: Alüminyum ve PVC profillerin freze, su tahliye kanalı açma, delme, markalama, kertme işlemlerini bir arada yaparken, aynı zamanda farklı profiller üzerinde standartların dışında özel işlemler yapmak için geliştirilmiştir. Bu işlemleri yaparken sahip oldukları yüksek işleme kapasitesi ile kullanıcılarına en üst seviyede verim sunar.

4eksenli CNC işleme merke­zi olan GARNET XS4, -90° / +90° arasındaki tüm açılar­da hassas işlem yapabilen spindle sayesinde, 3+1 eksenli CNC işle­me merkezi olan GARNET XS, -90, 0 ve +90 sabit açılarında işlem yapabilen spindle sayesinde fark­lı ölçülerdeki alüminyum ve PVC profilleri işleyerek kullanıcılarına geniş yelpazede çözümler sağlar.

Müşterilerine kolay çözümler sun­maya odaklanan GARNET XS4 ve GARNET XS, sahip olduğu 5,5 kW gücündeki otomatik takım değiş­tirmeli spindle motoru sayesinde gücü ve hassasiyeti birleştirerek işlem kapasitesini kullanıcıların hayal gücüne bırakır. GARNET XS dahili 8+1’li, GARNET XS dahili 8’li otomatik takım magazinleri saye­sinde takım değiştirip farklı işleme­ler yaparken zamandan tasarruf sağlar. Mengenelerini tamamen otomatik olarak pozisyonlayabi­len GARNET XS ve GARNET XS4 kullanıcılarının iş yükünü tama­men üzerine alır.

Bir Yorum Yazın..