İstanbul Buluşması ve Avrasya Pencere Fuarı’ndaki Standına Yoğun İlgi

2019 yılı itibariyle 42. yılını kutlayan Yılmaz Makine, 6-9 Mart tarihleri arasında bayi ve müşterilerini ağırlamanın gururunu yaşadı.

İlki 2015 yılında sadece yurtiçi bayilerinin katılımıyla düzen­lenen ve her yıl yapılarak bir gelenek haline gelen “İstanbul Buluşması’na” bu yıl birçok ülke­den bayi ve yetkilisi katıldı. Avcılar Double Tree Oteli’nde gerçekleşen program, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Eyüp Yılmaz’ın konuşmasıyla başlarken, sonrasında sırasıyla Sa­tış ve Pazarlama Genel Müdürü Ali Snopçe, Pazarlama Yöneticisi Barış Yıldırım, Satış Sonrası Destek Şefi Vasfi Şahin ve Ar-Ge Müdürü Eray Çelik sahne aldı.

“Çözüm Üretiyoruz” konseptinde kurgulanan organizasyon için, aynı zamanda bir de yarışma düzenlen­di. Yılmaz Makine’ye ait bilgilerin çeşitli zorluk derecesinde bayilere sorulduğu yarışma esnasında eğ­lenceli anlar yaşanırken, kazanan kişi de kurulan labirentten geçerek “çözüme” ulaştı ve bir adet iPhone X’in sahibi oldu!

“85 Ülke, 5 Kıta” sloganıyla dün­yaya teknoloji ihraç eden Yılmaz Makine’nin organizasyonunda, “Sadakat, Ar-Ge ve En İyi Çıkış” ödüllerinin yanı sıra, ciro ödülleri de kıta bazında verildi ve “Avru­pa, Asya, Afrika, Orta Doğu ve Amerika” olarak bölümlere ayrıldı.

Organizasyon ile aynı gün başla­yan Avrasya Pencere Fuarı’nda ise, öncekiyle aynı alanda yer alan Yılmaz Makine standında, hem mevcut hem yeni modeller tanıtıl­dı. Türkiye’de üretilen ilk “5 Eksenli Alüminyum İşleme Merkezinin (AIM 7510) de yer aldığı standda, hem yurt içi hem yurt dışından gelen müşteriler ağırlandı, 7 Mart Per­şembe günü ise üretim tesisi ziyaret edilerek bazı yeni modelleri yerin­de incelendi.

8 Mart Cuma akşamı bayiler ve sektörel medya temsilcileri ile BIGET & STEAK’te akşam yemeği yendi ve 9 Mart Cumartesi günü itibariyle fuar sona erdi.

Bir Yorum Yazın..