Kale Kilit, Yurt İçi ve Yurt Dışından Binlerce Anahtarcıyı Tek Çatı Altında Buluşturdu

Anahtarcıları ve çilingirleri tek çatı altında toplamak amacıyla ‘Kale Anahtarcılar Kulübü’nü hayata geçiren Kale Kilit, sektöre desteğini hız kesmeden sürdürüyor. Anahtarcıların ve çilingirlerin mesleki gelişimini desteklemek ve aralarındaki işbirliğini güçlendirmek amacıyla düzenlenen 15. Eğitim ve Teknoloji Semineri, Kale Kilit’in platin sponsorluğunda İstanbul’da gerçekleştirildi. Yurt içi ve yurt dışından yoğun katılımın
olduğu organizasyonda sergilenen Kale Kilit ürünleri profesyonellerden büyük ilgi gördü.

Türkiye’de güvenliğin lider markası Kale Kilit, anahtar­cıların ve çilingirlerin mesleki gelişimine ve kurumsallaşmalarına katkı sağlamayı sürdürüyor. Sektör temsilcilerinin son teknolojik geliş­melerden haberdar olabilmeleri ve aralarındaki işbirliğini geliştirebilme­leri amacıyla düzenlenen Eğitim ve Teknoloji Semineri’nin 15’incisi Kale Kilit platin sponsorluğunda 12-14 Nisan 2019 tarihlerinde Pendik The Green Park Otel’de düzenlendi.

Üç gün süren Eğitim ve Teknoloji Se­mineri kapsamında katılımcılar, yurt içi ve yurt dışı güncel gelişmeler, mesleki yenilikler ve yeni teknoloji­lerin kullanımı konusunda bilgilen­dirilirken, ticari büyüme ve network fırsatı elde etti.

Profesyonellerden Kale Kilit’in geniş ürün yelpazesine tam not

Yurt içi ve yurt dışından binlerce sektör temsilcisinin yer aldığı or­ganizasyonda sergilenen Kale Kilit ürünleri büyük ilgi gördü. Güven­likle ilgili her ihtiyaca yönelik geniş ürün yelpazesine sahip Kale Kilit’in standında yer alan emniyet kilitleri, rozetler, hidrolikler, bas-aç kilitler, to­puzlu kilitler, manyetik kilitler ve ka­bin kilitlerinden oluşan zengin port­föy ziyaretçilerden tam not aldı. Dünya’da bir ilk olan Kale Alarmlı Silindir, özel anahtarlı Hareketli Pimli Silindir ve yeni nesil Motorlu Oto­mat ürünleri sektör profesyonelleri tarafından ilgiyle karşılandı. Stantta bulunan Kale Çelik Kasa ve Kale Alarm ürünleri ve hizmetleri de sek­tör profesyonellerinin beğenisi ka­zandı. Standı gezenler ayrıca “Kale Anahtarcılar Kulübü”nün faaliyet­leri hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Kale Kilit, Kale Anahtarcılar Kulübü ile sektörü desteklemeyi aralıksız sürdürüyor

Sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla uzun yıllardır ürün, hizmet ve çözümler geliştiren Kale Kilit, iş ortaklarını tek çatı altında toplama­ya yönelik çalışmalarının ilk adımını 2015 yılında “Kale Anahtarcılar Ku­lübü”nü kurarak attı. Anahtarcılık sektörünü kurumsal bir yapıya ulaş­tırmayı hedefleyen Kale Kilit, “Kale Anahtarcılar Kulübü” vasıtasıyla iş ortaklarının mesleki gelişimlerini desteklemeyi aralıksız sürdürüyor. Kale Kilit bu kapsamda uzun yıllar­dır sektörün en prestijli etkinliği olan Eğitim ve Teknoloji Semineri’ni pla­tin sponsor olarak destekliyor.

Bir Yorum Yazın..